SMER-SD: MATOVIČ ZAKÁZAL ÚČASŤ BLAHU V RELÁCII, ABY NEZNEMOŽNIL NAĎA V MÉDIÁCH

Strana Smer-SD: Ak je podľa p. Dibákovej Ľuboš Blaha agresívny, mala sa v tom okamihu pozrieť po svojej ľavej ruke, tam by uvidela osobitú postavičku slovenskej politiky, ministra Naďa, ktorý sa doslova preslávil svojou vulgárnosťou a agresivitou, keď demonštrujúcich ľudí označuje za opice a dezolátov. 

Foto FACEBOOK/SMER-SD
Dátum 11.03.2022

Strana Smer-SD uverejnila na sociálnej sieti Facebook, v ktorom sa vyjadrila k neúčasti Ľuboša Blahu v diskusnej relácii TV Joj Na hrane. "PREČO TV JOJ VČERA NEUMOŽNILA ĽUBOŠOVI BLAHOVI ÚČASŤ V DISKUSNEJ RELÁCII „NA HRANE“? ODPOVEĎ JE JEDNODUCHÁ. MATOVIČ ZAVOLAL MAJITEĽOM TV JOJ A POVEDAL IM, ŽE SI NEŽELÁ, ABY Ľ. BLAHA INTELEKTUÁLNE ZNEMOŽNIL MINISTRA OBRANY J. NAĎA. A TV JOJ „ZRAZILA OPÄTKY“, uvádza sa v stanovisku na Facebooku.

Ako strana ďalej úvadza, ide o hrubú a neakceptovateľnú cenzúru mainstreamových médií.                    "Rozhodnutie TV JOJ neumožniť účasť podpredsedu SMERU – SD a poslanca NR SR Ľuboša Blahu v diskusnej relácii „Na hrane“ je prejavom hrubej a neakceptovateľnej cenzúry, ktorú mainstreamové médiá bez hanby zavádzajú nielen pokiaľ ide o obsah uverejňovaných informácií, ale aj zloženie hostí v diskusných reláciách. Slovenské mainstreamové médiá sa jednoducho zbláznili a stratili akékoľvek zábrany a cit pre vyváženosť poskytovaných informácií, čo je mimochodom ich zákonná povinnosť.
To, že Ľuboš Blaha, na rozdiel od ministra obrany Naďa inteligentný a rozhľadený človek, má na mnohé veci iný názor ako vláda SR a TV JOJ, je prejavom plurality názorov, ktorá TV JOJ zjavne nič nehovorí. Ľuboš Blaha má právo svoju kritiku vyjadrovať aj nadsadene a bez zábran, to patrí k základnému pochopeniu obsahu slobody prejavu politického predstaviteľa," doplnila strana Smer-SD.

Strana Smer-SD hovorí, že vinu a zodpovenosť nesie najmň moderátorka Dibáková. V statuse sa uvádza, že je podľa Dibákovej Ľuboš Blaha agresívny. "Zodpovední za reláciu TV JOJ „Na hrane“ a najmä jej moderátorka Jana K. Dibáková, ktorá sa preslávila svojimi nadštandardnými kontaktmi s niektorými súčasnými vládnymi politikmi, by mali absolvovať základné školenie o význame slobody prejavu a rozdielnosti názorov v demokratickej spoločnosti. Ako zlý vtip vyznela včerajšia argumentácia p. Dibákovej prečo neumožnili Ľubošovi Blahovi vystúpiť v relácii. Ak je podľa p. Dibákovej Ľuboš Blaha agresívny, mala sa v tom okamihu pozrieť po svojej ľavej ruke, tam by uvidela osobitú postavičku slovenskej politiky, ministra Naďa, ktorý sa doslova preslávil svojou vulgárnosťou a agresivitou, keď demonštrujúcich ľudí označuje za opice a dezolátov. OĽANO jendoducho povedalo majiteľom TV JOJ, že si neželá, aby Ľuboš Blaha intelektuálne znemožnil ministra Naďa a TV JOJ „zrazila opätky“. To je to najsprávnejšie vysvetlenie neakceptovateľného správania sa TV JOJ," zakončila status strana Roberta Fica Smer-SD.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.