SMER-SD OFICIÁLNE SPÚŠŤA REFERENDUM NA ODVOLANIE IGORA MATOVIČA

Ľuboš Blaha: Pohár trpezlivosti pretiekol. Ničia ekonomiku, oberajú ľudí o sociálne práva, kradnú ako straky, nútia ľudí do nezmyselných a ponižujúcich testovaní.

Foto Facebook
Dátum 25.11.2020

Spúšťame referendum na odvolanie Igora Matoviča. Práve teraz. 

1. Práve sme v parlamente ako vedenie Smeru odovzdali náš návrh na zvolanie mimoriadnej schôdze NR SR, aby bolo vyhlásené referendum o predčasných voľbách.

2. Ak sa koalícia zľakne ľudí a náš návrh nepodporí, začneme so zberom podpisov a zvoláme referendum cez občiansku petíciu. Tak či onak, Matovič musí skončiť. 

3. Pohár trpezlivosti pretiekol. Ničia ekonomiku, oberajú ľudí o sociálne práva, kradnú ako straky, nútia ľudí do nezmyselných a ponižujúcich testovaní...

4. Vyhrážajú sa povinným očkovaním, nadávajú bežným ľuďom a ešte aj na hulváta porušujú vlastné predpisy a robia si koaličné rady v nemocnici. Stačilo.

5. Už Slovensku ubližovali dosť. Spúšťame proces, na konci ktorého pôjde Matovič z hrušky dole. Slovensko je jediná krajina na svete, kde proti Covidu nebojujú lekári, ale pacient. S duševnou poruchou. Toto musí skončiť.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.