SMER-SD PLÁNUJE VEĽKÝ PROTIVLÁDNY PROTEST EŠTE PRED VIANOCAMI

Robert Fico, predseda Smeru-SD: Ak protesty, ktoré organizujeme, majú povzbudiť slovenské odbory k takému rozhodnutiu, že by išli protestovať proti vláde formou generálneho štrajku, tak majú plnú podporu strany Smer-SD.

Foto Facebook/Smer-SD
Dátum 01.12.2021

Strana Smer - sociálna demokracia (Smer-SD) uvažuje o zvolaní veľkého protivládneho protestu, ktorý by sa konal ešte pred vianočnými sviatkami. Vo videu na sociálnej sieti to uviedol predseda strany Robert Fico. Smer-SD tak plánuje urobiť v tom prípade, ak poslanci parlamentu nepodporia otvorenie mimoriadnej schôdze, na ktorej chce opozičná strana diskutovať o zdražovaní cien.

„Ak protesty, ktoré organizujeme, majú povzbudiť slovenské odbory k takému rozhodnutiu, že by išli protestovať proti vláde formou generálneho štrajku, tak majú plnú podporu strany Smer-SD," doplnil Fico.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.