SMER-SD SA STOTOŽŇUJE S LEKÁROM BALÁŽOM: POVINNÉ OČKOVANIE PRINÁŠA VIAC RIZÍK AKO BENEFITOV!

VIDEO: Strana Smer-SD na svojom facebookovom profile uverejnila video, v ktorom lekár a zároveň poslanec NR SR Vladimír Baláž hovorí o povinnom očkovaní. Predstavitelia strany sa s jeho názormi stotožňujú a podľa vlastných slov stále trvajú na dobrovoľnosti očkovania. 

Foto Lekarskenoviny.sk
Dátum 28.01.2022

Strana Smer-SD na svojom facebookovom profile uverejnila video, v ktorom lekár a zároveň poslanec NR SR Vladimír Baláž hovorí o povinnom očkovaní. Predstavitelia strany sa s jeho názormi stotožňujú a podľa vlastných slov stále trvajú na dobrovoľnosti očkovania. 

Príspevok spolu s videom na svojom Facebooku uverejnila strana Smer-SD 28. januára 2022: 

POVINNÉ OČKOVANIE BY PRINIESLO VIAC RIZÍK AKO BENEFITOV!
- V. BALÁŽ (lekár a poslanec NR SR)
Preto stále trváme na dobrovoľnosti očkovania. Na tomto prípade je však opäť raz vidieť pokrytectvo vlády, keďže tá na jednej strane každého, kto ju obviňuje zo snahy zaviesť povinné očkovanie obviňuje zo šírenia klamstiev, no na strane druhej preukázateľne hľadá právne cesty k jeho zavedeniu. Náš postoj je na rozdiel od nich konzistentný a nezmení sa!

VIDEO: ↓↓↓

 

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.