SMER-SSD: ŠÉFREDAKTOR AKTUALÍT BÁRDY JE POSADNUTÝ ROBERTOM FICOM

Strana Smer-SSD: V strane Smer-SSD chápeme frustráciu a zlosť liberálnych novinárov za to, že ich obľúbenci ako Čaputová, Matovič, Heger, Kollár či Remišová na celej čiare pohoreli a Slovensko doviedli na pokraj chudoby. Ale za toto my v Smere naozaj nemôžeme. Porazila ich len a len vlastná hlúposť, lenivosť a zhýčkanosť mediálnou podporou mainstreamových médií, ktoré sa pri bezhraničnej obhajobe a obrane ich neschopnosti sami novinársky skompromitovali.

Foto SITA/BRANISLAV BIBEL
Dátum 06.09.2023

Strana Smer-SSD na sociálnej sieti zareagovala na šéfredaktora Aktualít Petra Bárdyho, ktorý pokrstil knihu s názvom Fico – posadnutý mocou:

V strane Smer-SSD chápeme frustráciu a zlosť liberálnych novinárov z Aktualít, SMEčka či Denníka N za to, že ich obľúbenci ako Čaputová, Matovič, Heger, Kollár či Remišová na celej čiare pohoreli a Slovensko doviedli na pokraj chudoby. Ale za toto my v Smere naozaj nemôžeme. Porazila ich len a len vlastná hlúposť, lenivosť a zhýčkanosť mediálnou podporou mainstreamových médií, ktoré sa pri bezhraničnej obhajobe a obrane ich neschopnosti sami novinársky skompromitovali.

My nebudeme tolerovať politickú antikampaň šéfredaktora Aktualít pána Bárdyho len pár týždňov pred parlamentnými voľbami len preto, že stále nechce pochopiť a prijať zodpovednosť za to, kam aj jeho práca dostala Slovensko. Z Aktualít sa za posledné roky stal obyčajný politický leták Matoviča na zaslepené očierňovanie strany Smer-SSD a už piata kniha z ich dielne, namierená osobne proti Robertovi Ficovi, to absolútne potvrdila.

My sme to však zobrali s humorom, lebo s hlúposťou sa bojovať inak nedá a pánovi Bárdymu sme pripravili prázdny obal knihy o ňom, ktorý je taký prázdny ako hodnota jeho novinárskej práce.

Pripravili sme preňho aj malé prekvapenie - podanie na štátnu komisiu pre voľby, pretože pán Bárdy hrubo porušuje zákon o voľbách tým, že Aktuality sa platenou reklamou vlastných klamstiev snažia manipulovať verejnú mienku a ovplyvniť výsledok parlamentných volieb.

Ako Smerácki vlci sme generácia, ktorá vyrástla v čase hrubého porušovania základných ľudských práv a slobôd, cenzúry a mediálnej manipulácie a takéto trápne pokusy poškodiť stranu Smer-SSD bude tvrdo konfrontovať, pretože my sa zúfalých zbabelcov z liberálnych kaviarní naozaj nebojíme.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.