SNS: NAĎ ODSTÚP!

AKTUALIZOVANÉ: Zuzana Čaputová informovala, že armáda je pripravená na víkendové testovanie len na 60%. Namiesto toho aby minister obrany Jaroslav Naď priznal svoju chybu, povolal radšej rakúsku armádu. 

Foto TASR
Dátum 30.10.2020

BRATISLAVA 30. októbra (SITA/extraplus.sk) - Slovenská národná strana protestuje proti prítomnosti cudzích ozbrojených síl na území Slovenskej republiky. Vláda súhlasila s prítomnosťou cudzích vojsk na území Slovenskej republiky bez súhlasu Národnej rady! Takéto vážne rozhodnutie musí odsúhlasiť aj parlament. Na základe vyhlásenia prezidentky o stave pripravenosti na víkendové testovanie je zrejmé, že Ozbrojené sily SR sú pripravené len na 60%. Súhlasíme s tým, aby testovanie cez víkend bolo dobrovoľné bez sankcií, a aby sa realizovalo len na miestach, ktoré sú na to pripravené. Súčasne vyzývame ministra Naďa na odstúpenie z funkcie ministra obrany Slovenskej republiky. Celý týždeň nezodpovedal, kde je biologický odpad z testovania z Oravy a Bardejova. Nevie zdokladovať, či je tento odpad zlikvidovaný podľa platnej vyhlášky MZ SR č. 553/2007 Z. z. v § 9 o nebezpečnom odpade. Minister Naď urobil z Ozbrojených síl SR doslova firmu na likvidáciu biologického odpadu a zneužil armádu bez vedomia pani prezidentky. Namiesto toho, aby minister Naď priznal svoje zlyhanie, navrhol na vláde povolanie rakúskej armády. Toto všetko sú vážne dôvody na to, aby minister Naď skončil vo svojej funkcii.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.