SNS VYZÝVA HEGERA NA DEMISIU, NIE JE PODĽA NEJ SCHOPNÝ ŽIADNYCH ROZHODNUTÍ

„Výsledkom jeho alibistického správania je absolútny chaos v štáte, v ktorom sa neriešia problémy, a v ktorom sa len prehlbuje agónia,“ skonštatovala riaditeľka kancelárie predsedu SNS Andreja Danka Zuzana Škopcová. Poukázala pritom na koaličnú krízu a narastajúce ceny energií. Heger podľa nej nebol na funkciu premiéra pripravený.

Foto SITA/BRANISLAV BIBEL
Dátum 03.09.2022

Mimoparlamentná Slovenská národná strana vyzýva premiéra Eduarda Hegera na podanie demisie. Nie je podľa nej schopný žiadnych rozhodnutí. „Výsledkom jeho alibistického správania je absolútny chaos v štáte, v ktorom sa neriešia problémy, a v ktorom sa len prehlbuje agónia,“ skonštatovala riaditeľka kancelárie predsedu SNS Andreja Danka Zuzana Škopcová.

Poukázala pritom na koaličnú krízu a narastajúce ceny energií. Heger podľa nej nebol na funkciu premiéra pripravený. „V prípade, že Eduard Heger nepodá demisiu, je Slovensko reálne existenčne ohrozené,“ dodala.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.