STAŇTE SA PREDPLATITEĽOM EXTRA PLUS A VYHRAJTE KNIHU

Zakúpte si online predplatné na polroka za 12 eur, podporte tým našu elektronickú verziu a automaticky sa zaraďte do súťaže o jednu z troch kníh podľa vlastného výberu. 

Foto Extra PLUS
Dátum 15.09.2020

Milí fanúšikovia a čitatelia Extra plus, predplaťte si exkluzívny obsah na https://www.extraplus.sk/predplatne/predplatit a za 12 eur na šesť mesiacov majte neobmedzený prístup k všetkým našim článkom.

Odmeníme až päť z vas!

Ak to stihnete do 22. septembra, automaticky vás zaradíme do žrebovania o jednu z troch kníh, podľa vlastného výberu.

Vladimír Lexa St. - Lexové zápisky
Mayer Media - 25 slovenských rokov
Ľuboš Blaha - Nové statusy Ľuboša Blahu


Stačí, ak si na stránke https://www.extraplus.sk/predplatne/predplatit zakúpite online predplatné na polroka, podporíte tým našu elektronickú verziu a automaticky ste zaradený do súťaže. Výhercov kontaktujeme 23. septembra prostredníctvom e-mailu a požiadame ich o výber knihy.

Štatút súťaže: 

Štatút upravuje podmienky účasti na súťaži, spôsob a postup pri vykonávaní činností potrebných na jej realizáciu a vymedzuje podrobnosti o právach a povinnostiach účastníkov. Organizátor súťaže (ďalej len „Organizátor“)

Súťaž sa uskutoční v období od 15.9.2020 do 22.9.2020. V tomto termíne je možné prihlásiť sa do súťaže. Účastníkom súťaže môže byť ktokoľvek, kto si predplatí polročné členstvo v exkluzívnom klube Extra plus a počas konania súťaže dovŕšil 18 rokov.

Každý účastník sa môže do súťaže zapojiť len raz. Pre zapojenie sa do súťaže sa vyžaduje, aby oprávnený účastník súťaže splnil podmienky uvedené v popise príspevku, t.j. predplatil si elektronickú verziu Extra plus na polroka za 12 eur.

Výhrou v súťaži je jedna z nasledujúcich kníh podľa vlastného výberu:

Vladimír Lexa St. - Lexove zápisky 
Mayer Media - 25 slovenských rokov
Ľuboš Blaha - Nové statusy Ľuboša Blahu.

Organizátor spravodlivo odmení piatich víťazov súťaže, ktorých vyberie náhodne pomocou e-mailovej adresy uvedenej pri registrácií.
__________________________

‍‍Záverečné ustanovenia: Každý súťažiaci účasťou na Súťaži zároveň potvrdzuje, že bol oboznámený s tým, že spoločnosť Facebook nemá voči súťažiacemu žiadne záväzky a z účasti na Súťaži spoločnosti Facebook takéto záväzky ani nevznikajú.

Vyhlasovateľ súťaže vyhlasuje, že Súťaž nie je žiadnym spôsobom sponzorovaná, podporovaná, spravovaná, alebo inak spájaná s Facebookom a nie je s Facebookom inak spojená.
V Bratislave, dňa 15.9.2020

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.