STAŇTE SA PREDPLATITEĽOM EXTRA PLUS A ZÍSKAJTE RÚŠKO S NAŠÍM LOGOM ZADARMO

PRVÝCH 200 NOVÝCH PREDPLATITEĽOV ZÍSKA ORIGINÁLNE SLOVENSKÉ BALVNENÉ RÚŠKO S LOGOM EXTRA PLUS ZADARMO

Foto mayer media
Dátum 01.10.2020

Objednajte si Extra plus na rok 2021 a čerpajte výhody! Tlačená verzia mesačníka Extra plus za zvýhodnenú cenu 3,50 eura namiesto 4,50 eur priamo do vašej schránky!

V časoch koronových je výhodné pre vás aj pre nás BYŤ PREDPLATITEĽOM, pretože máte istotu, že O INFORMÁCIE z Extra plus NEPRÍDETE a ešte UŠETRÍTE 12 EUR. 

Stačí urobiť úhradu na č. účtu:

IBAN – SK04 7500 0000 0040 2799 2001
V. S. 2021
Suma ročného predplatného: 42 eur

Do poznámky napíšte, meno, priezvisko a kompletnú adresu, kde treba mesačník zasielať, pridajte aj e-mailovú adresu. 

Ak máte záujem aj o online verziu Extra plus, prípadne len o ňu, napíšte nám na e-mail extraplus@extraplus.sk a vypracujeme vám ponuku priamo na mieru, prípadne si nás objednajte priamo tu a majte k online verzii prístup okamžite!

Rúška pre nás vyrobila firma: www.pekneruska.sk

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.