#STO NAJLEPŠÍCH STATUSOV ĽUBOŠA BLAHU SA VYPREDALO ZA REKORDNÝCH 10 DNÍ

Fanúšikom Ľuboša Blahu a čitateľom Extra plus odporúčame hľadať knihu v dobrých „nepolitických“ v kníhkupectvách.

Foto Mayer media
Dátum 10.04.2019

Vydavateľsto Mayer media vydalo 1. apríla 2019 publikáciu radikálneho filozofa a politológa, poslanca NR SR za Smer-SD Ľuboša Blahu #STO NAJLEPŠÍCH STATUSOV ĽUBOŠA BLAHU. Knihu vydavateľstvo Mayer media a mesačník Extra plus vypredalo za rekordných 10 dní.

KNIHA SA OPÄTOVNE BUDE DAŤ OBJEDNAŤ OD 2. MÁJA 2019!

Všetkým fanúšikom Ľuboša Blahu a čitateľom Extra plus nateraz odporúčame hľadať knihu v dobrých „nepolitických“ v kníhkupectvách.

Ako povedala riaditeľka vydavateľstva Mayer media a šéfredaktorka Extra plus Lenka Mayerová, záujem o publikáciu je naďalej vysoký, preto sa po dohode s autorom knihy Ľubošom Blahom vydavateľstvo Mayer media rozhodlo urobiť dotlač. „Nakoniec samotná knižná distribučná spoločnosť, s ktorou spolupracujeme nám túto možnosť navrhla len pár dní po vydaní knihy, pretože kníhkupci prejavovali mimoriadny záujem o tento titul uviedla Lenka Mayerová.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.