STOPKA: PSN PODPORUJE REFERENDUM, NIET NA ČO ČAKAŤ

Roman Stopka, predseda PSN: Kto nechápe význam referenda, nepochopil podstatu demokracie. Je to jedinečná možnosť v danom čase vyjadriť svoj názor. Na čo čakať. Teraz je čas konať, nie potom mať plno rečí.

Foto JANA BIROŠOVÁ
Dátum 21.01.2023

Predseda mimoparlamentnej strany Práca slovenského národa (PSN) Roman Stopka podporuje dnešné referendum.  Po hlasovaní zdôraznil potrebu zmeny Ústavy SR a konanie predčasných volieb. Líder PSN Roman Stopka vyzval občanov, aby zobrali osud do vlastných rúk. Tesne po hlasovaní povedal: „Kto nechápe význam referenda, nepochopil podstatu demokracie. Je to jedinečná možnosť v danom čase vyjadriť svoj názor. Na čo čakať. Teraz je čas konať, nie potom mať plno rečí“, skonštatoval po hlasovaní predseda politickej strany Práca slovenského národa Roman Stopka.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.