STOPKA: TREBA VYMIESŤ AUGIÁŠOV CHLIEV V NR SR

Roman Stopka, predseda PSN: Človeka takmer smrteľne šokuje, keď si uvedomí, koľko arogancie a pohŕdania rozumom občanov sa skrýva v úbohom charaktere takých politikov či „odborníkov“, ktorí majú tú opovážlivosť vracať sa k riadeniu štátu, ktorý osobne priviedli na okraj záhuby, a chcú v svojom deštrukčnom diele pokračovať.

Foto JANA BIROŠOVÁ
Dátum 23.02.2023

Samotné nedávne referendum i jemu predchádzajúce až úboho nechutné hádky zaangažovaných ukázali vzájomné vzťahy medzi predstaviteľmi našich politických „elít“ v plnej kráse, a to nielen v Národnej rade Slovenskej republiky. Navzájom sa obviňujú zo zodpovednosti za stav, v ktorom sa SR nachádza a v ktorom náš občan musí existovať. Ani jeden z nich nemal toľko slušnosti, aby bol aspoň trocha sebakritický a priznal pred občanom svoj podiel viny. Bol by to veru nasledovaniahodný príklad, pretože do tohto stavu sme sa nedostali žiadnou náhodou. Vyrobili ho naši politici, ich našepkávači a neprajníkom Slovenskej republiky patriace masmédiá.

Masa nechutností a divá odborná nekompetentnosť vládnych predstaviteľov, ktoré vyplávali na povrch v procese slovných súbojov hodných jarmočníkov, vydesili občana, ktorý až teraz spoznal, do akej hrôzy nás doviedlo otvorené i starostlivo skrývané zrádzanie národných a štátnych hodnôt, doma i v zahraničí, pôsobiacimi elitami. Videl som ľudí pľuvať od hnusu, keď sa dostali na okraj pravdy. A dvojnásobné bolo ich rozhorčenie, keď zistili, že za naprávačov štátnej a národnej tragédie sa natískajú tí, ktorí aktuálny stav SR svojou hlúposťou, krátkozrakosťou či maskovaným záškodníctvom spôsobili.

Človeka takmer smrteľne šokuje, keď si uvedomí, koľko arogancie a pohŕdania rozumom občanov sa skrýva v úbohom charaktere takých politikov či „odborníkov“, ktorí majú tú opovážlivosť vracať sa k riadeniu štátu, ktorý osobne priviedli na okraj záhuby, a chcú v svojom deštrukčnom diele pokračovať. Národ už svojou bezočivosťou neoklamete! Národ potrebuje pravdu, prospech a perspektívu. Je potrebné vymiesť ten Augiášov chliev, na ktorý ste premenili NR SR. Cesta k náprave je ukázaná v Cieľovom programe politickej strany Práca slovenského národa. Je dávno zverejnený na www.psn.sk

Roman Stopka, predseda politickej strany Práca slovenského národa, www.psn.sk

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.