ŠTÚDIE POTVRDZUJÚ: IVERMEKTÍN JE NIELEN LACNÝ, ALE AJ VEĽMI ÚČINNÝ LIEK NA COVID-19

Podľa profesora Eliho Schwartza tento liek pomáha vyliečiť ľudí z vírusu už za šesť dní.

Foto TASR
Dátum 17.02.2021

Na priaznivé účinky lieku Ivermektín pri liečbe ochorenia Covid-19 už v minulosti upozorňovali viaceré osobnosti spoločensko-politického spetra. Ide nielen o účinnú, ale i pomerne lacnú liečbu nákazy. Mnohí liek ešte donedávna spochybňovali a označovali ho „len“ za liek pre zvieratá, ktorý nie je v dostatočnej kvalite pre ľudskú populáciu.

Profesor Eli Schwartz, zakladateľ Centra pre cestovnú medicínu a tropické choroby v zdravotníckom centre Sheba v Tel Hashomere minulý týždeň dokončil klinické testovanie Ivermektínu a dokázal, že liečivo preukázateľne bojuje aj proti vírusom, informuje The Jerusalem Post. Dvojito zaslepená štúdia priniesla výsledky hovoriace jednoznačne za použitie daného antiparazitika. Šanca na negatívny výsledok po krátkom čase od potvrdenia ochorenia v skupine, ktorá dostávala Ivermektín, bola trikrát vyššia ako v prípade placeba. Eli Schwartz uviedol, že tento liek pomáha „vyliečiť“ ľudí z vírusu už za šesť dní.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.