SULÍK: MATOVIČ JE POMSTYCHTIVÝ ČLOVEK

Hádky Igora Matoviča a Richarda Sulíka pretrvávajú. Matovič dokonca v stredu povedal, že Sulíka toleruje vo vláde len preto, že Slovensko je v kríze a nechce destabilizovať situáciu na Slovensku.

Foto SITA
Dátum 11.12.2020

Igor Matovič je pomstychtivý človek, vyhlásil jeho koaličný partner, vicepremiér a minister hospodárstva z jeho vlastnej vlády Richard Sulík z SaS. Matovič sa Sulík sa doťahujú nepretržite už niekoľko mesiacov, hádajú sa a potom sa znovu uzmierujú sľubujúc si, že už si nebudú posielať odkazy cez médiá a sociálne siete. Po pár dňoch však toto predsavzatie zvyčajne porušia. Matovič dokonca v stredu povedal, že Sulíka toleruje vo vláde len preto, že Slovensko je v kríze a nechce destabilizovať situáciu na Slovensku.

ČÍTAJTE TIEŽ: MATOVIČ: SULÍK JE NAJVÄČŠÍM OHROZENÍM ŽIVOTOV A ZDRAVIA ĽUDÍ

Sulíka v Matovičovej vláde mnohí považujú za hlas rozumu. Je najmenej zo všetkých koaličných partnerov ochotný prijímať prísne opatrenia likvidujúce ekonomiku, za čo si od Matoviča neraz vypočul množstvo urážok. Okrem iného ho prednedávnom posielal i kopať hroby.

Nevedno, či ide zo strany oboch politikov len o hru, alebo štát v tejto neľahkej situácii riadia hašteriví, pomstychtiví a malicherní chlapci, ktorí sa navzájom doberajú ako chlapci na školskom dvore. V každom prípade tieto hádky už unavujú celú spoločnosť a odvracajú zrak politikov od skutočných problémov, akými je zvyšujúca sa nezamestnanosť a sociálna neistota.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.