SULÍK: NÁŠ PAVILÓN NA EXPO DUBAJ JE JEDEN Z NAJLEPŠÍCH, UNESENÝ BOL Z NEHO AJ DUBAJSKÝ PREMIÉR

Richard Sulík, predseda SaS a minister hospodárstva: Šejk Mohammed bin Rashid Al Maktoum, dubajský premiér a vizionár, si na svojej návšteve EXPA vybral práve náš pavilón ako jeden z mála, ktoré chcel vidieť. Nie kvôli haluškám, ale kvôli inovačnému potenciálu Slovenska. Najviac ho zaujalo vodíkové auto.

Foto Facebook/Richard Sulík
Dátum 03.11.2021

Predseda Sas a minister hospodárstva Richard Sulík na Facebooku 3. novembra 2021 uverejnil príspevok:

Šejk Mohammed bin Rashid Al Maktoum je nielen dubajský premiér, ale aj vizionár, ktorý mal jasnú predstavu o tom, čo chce urobiť so svojou krajinou. Výsledkom je, že kus púšte zmenil na hypermoderný emirát Dubaj.

Na svojej návšteve EXPA si vybral práve náš, slovenský pavilón ako jeden z mála, ktoré chcel vidieť. Nie kvôli haluškám, ale kvôli inovačnému potenciálu Slovenska. Najviac ho zaujalo vodíkové auto, ale keďže je Dubaj veľmi aktívny vo vesmírnej problematike, zastavil sa aj pri našom vesmírnom robotovi.
Cítil som z neho úprimný záujem a pozitívne prekvapenie z toho, ako Slovensko na EXPO prezentujeme a kam s ním chceme smerovať.

Po prvom mesiaci fungovania slovenského pavilónu na EXPO Dubaj a porovnaní s ostatnými krajinami konštatujem, že patrí k najlepším, čo EXPO ponúka. Máme silnú pozitívnu spätnú väzbu nielen od návštevníkov, ale aj od samotného vedenia EXPO.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.