SULÍK O MATOVIČOVI: HLUPÁK MÔŽE URAZIŤ LEN HLUPÁKA

Minister hospodárstva Richard Sulík v diskusnej relácii poprel, že konflikt medzi ním a premiérom je len marketingový ťah.

Foto TASR
Dátum 23.11.2020

Minister hospodárstva Richard Sulík a jeho predchodca Peter Žiga boli hosťami Michala Kovačiča v nedeľnej relácii Na telo. Obaja hostia odpovedali na divácke otázky.

Richard Sulík dostal okrem iného aj otázku, prečo nepomôže padnutiu tejto vlády. Líder SaS odvetil, že trvá na tom, že jeho strana z vlády neodíde. Odpovedal tiež na to, kedy a či vôbec bude vláda kompenzovať straty v gastronomickom sektore.

Zaujímavá reakcia oboch hostí prišla na otázku, či konflikt Richarda Sulíka s premiérom Igorom Matovičom nie je iba marketingový ťah.

,,Tento aktuálny konflikt s Igorom Matovičom nie je marketingový ťah," odpovedal Richard Sulík.

,,No vyzerá to tak, pretože vy si necháte na sebe rúbať drevo, nič v zlom, ale ponižuje vás," komentoval Peter Žiga.

Richard Sulík sa situáciu rozhodol zakončiť výrokom Igora Matoviča, ktorý ho použil v NR SR v roku 2011 pri vystúpení bývalého ministra Dušana Čaploviča: "Hlupák len hlupáka môže uraziť."

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.