SULÍK: SAS PODPORÍ PREDČASNÉ PARLAMENTNÉ VOĽBY BEZ AKÝCHKOĽVEK ĎALŠÍCH PODMIENOK

Dočasný premiér Eduard Heger by sa mal čo najskôr vyjadriť, či zostáva alebo odchádza z hnutia. Pri rokovaniach totiž Richard Sulík nevie, koho Heger zastupuje, či OĽaNO alebo iný subjekt.

Foto SITA/DIANA ČERNÁKOVÁ
Dátum 22.01.2023

SaS podporí predčasné parlamentné voľby bez akýchkoľvek ďalších podmienok, deklaroval predseda strany a poslanec Richard Sulík. Deklaroval snahu urobiť všetko pre to, aby mohol byť termín predčasných volieb vyhlásený do konca januára. Veľa podmienok na zmenu legislatívy, aby volebný zákon mohla meniť iba ústavná väčšina, však podľa neho sťažuje dohodu. Referendum o zmene ústavy považuje Sulík za zbytočné, keďže najvyšší zákon štátu plánuje zmeniť parlament.

Dočasný premiér Eduard Heger by sa mal čo najskôr vyjadriť, či zostáva alebo odchádza z hnutia. Pri rokovaniach totiž Sulík nevie, koho Heger zastupuje, či OĽaNO alebo iný subjekt. SaS pôjde podľa Sulíka do volieb samostatne. Voličov chce presviedčať, že dokáže zabezpečiť reštart Slovenska. Spájanie pravicových síl však víta - nechce, aby hlasy pre pravicu prepadávali.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.