ŠUTAJ EŠTOK: VLASTNÍ MATOVIČ KAŠTIEĽ? ROBOTNÍCI MU HOVORIA GRÓF IGOR

Bývalý moderátor a člen strany Hlas-SD Samuel Migaľ upozornil, že v Turčianskej Štiavničke vyrástla popri rekonštruovanom Révayovskom kaštieli zo 16. storočia veľká investičná výstavba. Údajne existujú indície, že jeho majiteľom na líder OĽaNO Igor Matovič.

Foto TASR/MARTIN BAUMANN
Dátum 27.09.2023

Bývalý moderátor a člen strany Hlas-SD Samuel Migaľ upozornil, že v Turčianskej Štiavničke vyrástla popri rekonštruovanom Révayovskom kaštieli zo 16. storočia veľká investičná výstavba. „Podľa miestnych v sebe ukrýva jedno veľké tajomstvo. Skutočného majiteľa,“ píše Migaľ na Facebooku.

„Igor Matovič o sebe tvrdí, že je bojovníkom proti mafii, etalónom slušnosti, transparentnosti a neomylnosti. Jediné na čo je tento človek háklivý, sú otázky na jeho Pavlínku a ich majetkové pomery,“ konštatuje podpredseda Hlasu SD Matúš Šutaj Eštok tvrdiac, že tamojší robotníci oslovujú Matoviča „gróf Igor“.

„Je vo verejnom záujme poznať majetkové pomery manželky bývalého premiéra, ministra financií, poslanca Národnej rady a predsedu strany. Ak sám Matovič hovorí, že jeho financie mu spravuje manželka,“ hovorí ďalej Šutaj Eštok.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.