SVET JE NA POKRAJI GLOBÁLNEJ HOSPODÁRSKEJ, EKOLOGICKEJ A VOJENSKO-POLITICKEJ KATASTROFY

ODOMKNUTÝ ČLÁNOK: Svet riadia elity utajené a elity neutajené. Tie prvé, utajené, sa zvyknú nazývať aj ako globálne. Kto je to? Povedzme to tak, že ide o výnimočnú skupinu, ktorá sa riadi starozákonnými princípmi, typické sú pre ňu stavby pyramíd – možno ich nájsť na všetkých kontinentoch.

Foto SITA/JANA BIROŠOVÁ
Dátum 24.10.2021

Prežili sme návštevu Františka, v Rusku sa skončili parlamentné voľby. Bude to mať vplyv na osud sveta? Všetko so všetkým súvisí. To, že nemáme ešte svetovládu (ktovie dokedy?), neznamená, že svet nie je „kýmsi“ riadený, a že to, čo sa deje v bájnej Amerike, odsudzovanom Rusku a na „nepatrnom“ Slovensku, sa deje len tak, náhodou. Náhody neexistujú.

Píšu to múdri ľudia a prax to potvrdzuje: svet riadia elity utajené a elity neutajené. Tie prvé, utajené, sa zvyknú nazývať aj ako globálne. Kto je to? Povedzme to tak, že ide o výnimočnú skupinu, ktorá sa riadi starozákonnými princípmi, typické sú pre ňu stavby pyramíd – možno ich nájsť na všetkých kontinentoch. Mená nemajú, nedá sa povedať, že sú to len potomkovia starých Egypťanov či „Mojžišových“ ľudí. Na riadenie planéty im dnes slúžia najrôznejšie nadnárodné štruktúry, G7, Bilderberg, Trilaterálna komisia, Davos a možno aj „náš“ Globsec. Usmerňujú chod sveta už viac ako päťtisíc rokov. Ich vplyv nezvrátil ani príchod Božieho Syna pred dvetisíc rokmi. A či úspešne? Nie sme dnes na pokraji globálnej hospodárskej, ekologickej a vojensko-politickej katastrofy?

Medzi neutajené elity patrí štátna či korporátna elita a, povedzme, „ľudská elita“. Štátna elita tu nie je odpradávna, zdá sa, že ju vytvorili globalisti v 16. storočí. Bolo to storočie Martina Luthera, bitky pri Moháči, Štefana Verbóciho a jeho Tripartita, ale aj vzdelaných Slovákov, ktorí napísali prvú českú gramatiku – Vavrinec Benedikt z Nedožier, boli dvornými historikmi cisára Maximiliána – Ján Sambucus, z ktorého diela čerpal William Shakespeare. Bola to doba, keď začali vznikať prvé spoločnosti, korporácie. Znie až neuveriteľne, že jeden z najstarších podnikov na svete, turzovsko-fuggerovský Banskobystrický medený obchod, vznikol v roku 1494/1495. Kde sa na Slovensko hrabe Amerika! Už aj preto má štvordňový pobyt hlavy katolíckej cirkvi na Slovensku širšie konotácie. A keďže morálka ľudstva išla skôr smerom dole ako hore – napokon, čoho sme svedkami, keď sa k moci dostali hlupáci. Zloženie štátnych elít dnes významne ovplyvňujú globalisti cez voľby (ich manipuláciu), ale nielen cez ne.

Práve pre úpadok sa postupne vo vzťahu k štátnej vyvinula konkurenčná, ľudská elita: časy Jozefa II., Bernoláka, Rudnaya. Dodnes ju reprezentujú najlepší a najuvedomelejší spomedzi nás. Tí, ktorí chápu dôležitosť a nutnosť cieľavedomej spolupráce na rozdiel od korporátnej elity, v ktorej sú zarytí individualisti a uctievači náhody a chaosu (a peňazí, diablových obrázkov).

Pyramídová hra

Dnes je svet dostatočne (nadbytočne?) zaľudnený, žije na ňom dostatok ľudí na dosiahnutie tvorivého výkonu, potrebného na vývoj nových technológií. Ľudstvo si vie vymieňať informácie na celej planéte vo veľkých rýchlostiach, dokáže komunikovať prostredníctvom superpočítačov, je blízko využívania nového energetického zdroja na civilné účely. Bráni mu v tom morálka, ktorá zväčša ostala – a udržujú ju na nej korporátne médiá i školstvo – na úrovni zvieracej ríše. Globalisti poučení z dejín nechcú dať korporátnikom do rúk nový energetický zdroj, pokiaľ budú v riadiacich štruktúrach súčasní hlupáci. Tí by totiž novú technológiu bez mihnutia oka využili na vlastné ciele, na zlikvidovanie konkurencie a získanie surovinových zdrojov celej planéty podobne, ako keď sa im dostala do rúk nová technológia jadra, a tí ju hneď využili vojensky na likvidáciu dvoch japonských miest s množstvom obetí.

Hlavnými nástrojmi riadenia sveta korporátnou elitou sú peniaze a propaganda, teda banky a médiá, inak povedané peňazomenci a hlasné trúby. Pomocou zaplatenej propagandy uspávajú ľudí „americkým snom“ o bohatstve a sláve a vymývajú mozgy hrami, sexom a drogami. Propaganda a reklama útočia na najzákladnejšie ľudské pudy, ktoré máme rovnaké so zvieracou ríšou. Banky vytvorili pyramídovú hru globálnych rozmerov, ktorá môže fungovať len dovtedy, kým je schopná šíriť sa na nové trhy. A tie už nie sú. Ani nové zdroje. Tlačiť hotovosť v rekordných množstvách síce banky dokážu, ale keď chcete získať suroviny, zrazu zistíte, že peniaze sú vám nanič. Sú už vyzbierané peniaze na opravu strechy katedrály Notre-Dame, ale drevo, ktoré potrebujú na jej opravu, dnes už možno získať iba v Kanade a Rusku. A tak oprava mešká.

Konfrontácia s nezmyslami

Pre korporátnu elitu je problémom spotreba stále sa rozrastajúceho počtu obyvateľov, a tak vymysleli plán, o ktorom sa rozpráva už dávno. Ide o redukciu populácie – plán „zlatej miliardy“. Oni sú vážne chorí, myslia si, že ak umožnia život na planéte len elite, dosiahnu trvalo udržateľný rozvoj a predídu environmentálnej katastrofe. Neuvedomujú si, že takýmto radikálnym krokom by sa úroveň ľudstva prepadla späť do stredoveku, lebo práve počet obyvateľov umožňuje zvyšovať výkon a technologickú vyspelosť ľudstva. A tak obe ďalšie elity, globálna a ľudská, majú úlohu odvrátiť sebazničujúci proces. To preto nechali globálne aj ľudské elity vystúpiť korporátnikov na pódium a namierili na nich všetky reflektory. Neustála konfrontácia s nezmyslami, s nelogickými opatreniami, s ich nezmyselným vyjadrovaním (všakže, pán Heger) vyvoláva v informačnom poli otrasy, ktoré by mali prebudiť spiacu väčšinu, prebrať ľudí z „amerického sna“ o blahobyte. Povolí tvrdohlavosť ľudí? Veď nie všetci sa chcú zo sna prebudiť a priznať si prvotnú naivitu a hlúposť, to zabolí.

Sebazničujúca cesta

Treba prebudiť čo možno najväčší počet „spiacich“, prebrať ich z ilúzie a ukázať im ľudskú, nie zvieraciu podstatu. Iba spolupracujúci ľudia sa môžu dostať k používaniu technológií budúcnosti, nie bojujúce a súperiace zvieratá. Cestou k tomu je diskreditácia korporátnej elity, jej finančného systému, vedy, zdravotníctva, školstva, médií a všetkých ostatných oblastí – veru aj tých „duchovných“, cez ktoré korporácie riadia „spiace“ obyvateľstvo. Zdá sa, že korona kríza je koncom dlhotrvajúcej vojny ľudstva s hlúposťou. Poslednou vojnou, v ktorej padne „výchovná facka“ tak ako pri každej vojne doteraz. Nie je možné ďalej pokračovať vo velebení hlúposti a sebectva, nie je možné ísť po sebazničujúcej ceste. Inak si ľudstvo definitívne podpíli konár, na ktorom všetci sedíme. Korona kríza je vlastne treťou svetovou vojnou – biologickou a zároveň informačnou, vyvolanou korporátnou elitou. A cieľ? Zlikvidovať konkurenciu (ľudskú a globálnu elitu) a zredukovať populáciu, aby tí „najlepší“ spomedzi nich mohli pohodlne žiť na vyľudnenej planéte s dostatkom zdrojov na svoj trvalo udržateľný rozvoj.

Na spustenie tohto plánu bol potrebný technologický skok, ktorý sa podarilo dosiahnuť v rokoch 2019 a 2020, keď sa v biologickom laboratóriu podarilo pomocou ribonukleovej kyseliny (RNA) modifikovať ľudskú DNA. Ide o významný objav, ide o génovú terapiu, ktorá umožňuje opravovať genetický kód človeka, a vyhnúť sa tak dedičným defektom, dedičným chorobám minulosti atď. Žiaľ, technológia – podobne ako na konci druhej svetovej vojny „jadro“ – sa dostala do rúk korporátnej elity, ktorá sa ňou rozhodla „liečiť“ tzv. pandémiu koronavírusu.

Génová terapia

Pod hrozbou tzv. pandémie, podporovanej korporátnou vedou a „propagovanej“ médiami (u nás dokonca aj lotériou), chcú ľudí „dobrovoľne“ dotlačiť ku génovej terapii, ktorá zrejme časom povedie k realizácii fatálnej fázy plánu „zlatej miliardy“. Túto génovú terapiu nazvali očkovanie, pretože „očkovanie“ znie lepšie ako „génová terapia“. Čítal som kdesi, že ten, kto je rozhodnutý a má záujem meniť svoj genetický kód s cieľom vyhnutia sa hrozbe nejakého „vírusu“, a nechá sa presvedčiť od najbohatších a najegoistickejších ľudí, akých kedy Zem niesla, tak ten má hlavu len na to, aby mu uši nespadli na zem. Ide o korporátnu falošnosť najvyššieho rangu, keď jednou rukou vám za chrbtom kopú jamu, a druhou rukou vás pomocou metly do jamy strkajú. Aby zvýšili hrozbu, zabraňujú dostať sa k liečbe, k bežnej zdravotnej starostlivosti, k účinným liekom, napríklad k ivermektínu, ktorý je antiparazitikom a nie antivirotikom. Skutočne čelíme vírusu? Alebo parazitom, ktoré roznášajú nejaký patogén? Chorých neliečia a zdravých prenasledujú.

Rola Slovenska

Korporátna elita najviac sleduje Veľkú Britániu, Izrael a Slovensko. Prvé dva štáty sú najzaočkovanejšie, Slovensko najtestovanejšie. Prečo? Londýn bol dlho sídlom globálnej elity, odtiaľto sa riadila globalizácia i vznik korporácií. Aktuálna vojna medzi globalistami a korporáciami sa preniesla na britské územie. Izrael, zdá sa, ako by mal byť, žiaľ, pokračovaním „konečného riešenia“, naplánovaného nacistami v minulom storočí. Slovensko je jediný štát na svete, kde sa „zásluhou“ politika – papagája „van tajm, next tajm“ pristúpilo k celoplošnému testovaniu výterom z nosohltana, ktoré sa nijak nelikvidovali, ale ktoré sa skladujú. Prečo? Slováci majú jeden z najmenej miešaných slovanských genofondov, sú reprezentatívnou vzorkou DNA Slovanov. Vďaka naše povestnej dôverčivosti (v Pachovi to vidno jasne: „Milostivý pane, tu máme bičík, bite ma ďalej!“) poskytujeme genofond na vývoj biologických zbraní namierených proti všetkým Slovanom.

Zapadá či nezapadá do celej tejto situácie Františkova návšteva Slovenska? O tom, že bola väčšmi „politická“ ako „pastoračná“, svedčí napríklad 83-krát použité slovo „sloboda“ v jeho deviatich oficiálnych vystúpeniach a 73-krát „jednota, bratstvo, dialóg“, a len dvakrát „Ukrižovaný“ a 22-krát „Panna Mária/Matka Božia“. Niektorým kritikom sa zdá, že prišiel propagovať liberálne hodnoty.

V Rusku sa konali 17. až 19. septembra voľby, a po tom, čo Rusi usporiadali na jar jedno z najväčších vojenských cvičení, aké kedy táto planéta videla, už asi nehrozí svetu scenár otvorenej „klasickej“ vojny, jednoducho Západ na to nemá (napokon, o niečom svedčí aj „taktický ústup“ Američanov z Afganistanu). Týždeň či dva pred voľbami však odišiel Putin do karantény. Prenikli informácie, že sa ho Mossad pokúsil „biologicky“ odstrániť. Na výsledku týchto volieb záležalo, či sa v Rusku zabetónuje „ľudská elita“ a bude vyčkávať, kým taviaci kotol v západných krajinách nasmeruje ľudí k spolupráci a spolupatričnosti, alebo...? Vládnuca proputinovská strana Jednotné Rusko napokon získala viac ako 49 percent hlasov a obhájila parlamentnú väčšinu.

Nevyhnutná miera dopustenia

Veľká miera snívajúcich ľudí o „americkom sne“ s príliš nízkou morálkou a s priveľkou podporou korporátnych médií zrejme bude mať svoje dôsledky. Prognostici hovoria o „nevyhnutnej miere dopustenia“ a vzniku nepriaznivých situácií. Príde zrejme prechodné obdobie, potrebné na zbieranie dôkazov, informácií a faktov, a na následné nastavenie zrkadla korporátnym elitám a všetkým tým, ktorí ich bláznovstvo podporovali. Pôjde o „poslednú facku“ v globálnych rozmeroch? Čaká nás očista dopustením? Čaká nás veľmi nepríjemná zima, s patogénom, ktorý bude mať vysokú vykazovanú smrtnosť? Nastane panika, a snaha poštvať proti sebe zúfalé skupiny zaočkovaných a nezaočkovaných obyvateľov, vytvoriť chaos, a túto energiu, toto zúfalstvo využiť na stabilizáciu riadenia formou odobratia slobody? Nastolia „naše“ korporátne elity čínsky model riadenia? Budeme sa chodiť ďalej poslušne testovať, ďalej sa budeme poslušne a dobrovoľne zúčastňovať na nových modeloch génovej terapie a budeme neveriacky krútiť hlavami nad „nežiaducimi“ účinkami týchto „vakcín“? Sami si posadáme do klietok a budeme sa „z okna“ pozerať na všetko to bláznovstvo, čo sa bude okolo nás diať? A príde po zime a smrti hlad? Bude nedostatok nielen surovín, ale aj potravín? Nastane hyperinflácia, skolabuje sociálny systém? Stratia peniaze na hodnote, výkon ekonomiky sa výrazne spomalí? Predpovede sú všelijaké. Siahne väčšina z nás na dno a bude sa musieť naučiť uskromniť sa?

Verme zdravému sedliackemu rozumu

Nuž, mali by sme v každej situácii ostať pokojní, mali by sme dúfať, že slovenská ľudská elita bude pevná a súdržná. Mali by sme spolupracovať, pomáhať si a nezabúdať, že sa máme iba tak dobre, ako dobre sa má naše okolie. Miera dopustenia nemusí byť veľká, v dnešnom informačne prepojenom svete sa všetko deje v zrýchlenom tempe, nemusí ísť o roky, môže ísť len o mesiace. Našou hlavnou úlohou je ostať zdravými a v čo najväčšom počte. Neverme úplatným vedcom a úplatným lekárom, ktorí sa nedržia Hippokratovej prísahy, neverme úplatným médiám, akokoľvek sa nazývajú, verme zdravému sedliackemu rozumu.

Zdá sa, že sme ako ľudstvo prišli k vážnej a možno záverečnej skúške. V krátkom čase zrejme zažijeme veľa absurdít, zverstiev, vyjdú na povrch informácie, ktoré budú diskreditovať všetky oblasti činnosti korporátnych elít. To všetko sa zrejme musí stať, aby sa nám otvorili oči, aby mohli nastať súdy a aby mohli byť vynesené rozsudky. Zbavme sa, nesvorní Slováci, ideologických okov, diskutujme, stretávajme sa, ignorujme hlúpe nariadenia. Uvedomme si, že pokiaľ všetky tie nezmyslené opatrenia budeme dodržiavať v naivnej viere, že urýchlime ich koniec, nikdy sa neskončia. Začnime uplatňovať pasívny odpor, prestaňme venovať pozornosť hlupákom. Sme pravdepodobne pred dverami „zlatého veku“. Kým nám však tieto dvere naši učitelia – globalisti otvoria, máme pred sebou ešte poslednú facku. Prežijeme ju?

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.