SVRČEK: JE HANBA, ŽE NEEXISTUJE DIAĽNICA Z BRATISLAVY DO KOŠÍC

Miloš Svrček, kandidujúci za hnutie Sme rodina pod číslom 6 deklaroval, že ak voliči odovzdajú 30. septembra dôveru hnutiu Sme rodina, zabezpečia absolútnu bezpečnosť a uzatvorenie štátnych hraníc.

Foto JANA BIROŠOVÁ/EXTRA PLUS
Dátum 23.09.2023

V predvolebnom dueli na ta3 sa minulý týždeň stretli Marián Viskupič (SASKA) a Miloš Svrček (Sme rodina). Miloš Svrček deklaroval, že ak voliči odovzdajú 30. septembra dôveru hnutiu Sme rodina, zabezpečia absolútnu bezpečnosť a uzatvorenie štátnych hraníc. Hnutie chce pomôcť aj mladým rodinám mladomanželskými pôžičkami, aby sa vedeli postaviť na nohy. Štát by mal byť podľa neho zodpovedný hospodár a pozerať sa štyri kroky dopredu.

Svrček považuje za hanbu to, že za tridsať rokov od vzniku samostatnej Slovenskej republiky stále nemáme diaľnicou prepojené dve najväčšie mestá na Slovensku. Treba podľa neho aj čerpať európske financie mimo eurofondov napríklad na výstavbu mostov či diaľnice od Bidoviec do štátnej hranice. 

V súvislosti so zrušením paragrafu 363 podotkol, že je poistkou pred zneužitím moci zo strany štátu. "Sme rodina určite nebude za jeho zúženie alebo riešenie zmeny, ale malo by postupovať podľa súčasného trestného poriadku," dodal Svrček.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.