TA3 ODMIETLA ODVYSIELAŤ REPRÍZU RELÁCIE TÉMA DŇA S HOSŤOM ROBERTOM FICOM

Televízia TA3 vystrihla časť relácie Téma dňa, ktorej hosťom bol predseda strany SMER-SD Robert Fico. Už počas živého prenosu bolo cítiť nevraživosť medzi moderátorom Petrom Bielikom a Ficom. V repríze sa tak objavil len hlavný hygienik Ján Mikas, po ktorom prišiel strih a reláciu ukončili. 

Foto TA3
Dátum 07.12.2021

6. decembra 2021 odvysielala televízia TA3 reláciu Téma dňa, kde bol hosťom moderátora Petra Bielika predseda strany SMER-SD Robert Fico. 

ČÍTAJTE TIEŽ: FICO OHLÁSIL PRED VIANOCAMI MASÍVNE PROTIVLÁDNE PROTESTY

Redaktor Peter Bielik sa Fica hneď v úvode opýtal na 500-eurové poukážky pre dôchodcov, ktoré chce minister financií Igor Matovič dať dôchodcom, ktorí sa zaočkujú. Položil Ficovi otázku, či mu to ako sociálnemu demokratovi nebrnká na city. 

Celá relácia sa niesla v podobnom duchu, kedy celý čas bolo cítiť nevraživosť medzi moderátorom a hosťom. Bielik sa snažil Fica dostať do úzkych počas celého presnosu a počastoval ho nepríjemnými komentármi.

Repríza relácie Téma dňa dnes začala v tradičnom čase o 11:10, avšak po diskusii s hlavným hygienikom Jánom Mikasom prišiel strih a reláciu ukončili. 

Príspevok uverejnil na svojom Facebooku Robert Fico: 

ASI SOM OPÄŤ POVEDAL NIEČO, ČO SOM NEMAL

TA3 dnes odmietla odvysielať štandardnú reprízu včerajšej relácie Téma dňa, v ktorej som bol hosťom pána Bielika. 

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.