TAKÁČ: EURÓPA SI SANKCIAMI DÁVA VLASTNÝ GÓL

„‚Akožepremiérʻ Heger je presvedčený, že ľuďom pomohli toľko, že všetky opatrenia nedokáže ani vymenovať. Myslím, že ich nevie vymenovať preto, lebo žiadne neboli. Ak sa mýlim, dajte mi vedieť, ako vám táto vláda pomohla. V podstate nikto dnes nevie, ako prežijeme zimu,“ vyjadril sa podpredseda Smeru-SD Richard Takáč.

Foto SITA/SMER-SD
Dátum 02.10.2022

Podpredseda strany Smer-SD Richard Takáč sa nedeľnej diskusii O 5 minút 12 vyjadril aj k aktuálnej ekonomickej situácii na Slovensku a opatreniam na pomoc ľuďom, ktorými sa chváli vláda:

„‚Akožepremiérʻ Heger je presvedčený, že ľuďom pomohli toľko, že všetky opatrenia nedokáže ani vymenovať. Myslím, že ich nevie vymenovať preto, lebo žiadne neboli. Ak sa mýlim, dajte mi vedieť, ako vám táto vláda pomohla. V podstate nikto dnes nevie, ako prežijeme zimu. Situácia sa pre nezmyselné sankcie, ktorými si Európa dáva vlastný gól, zhoršuje natoľko, že otázka už nestojí na tom, koľko za plyn a energie zaplatíme, ale či vôbec bude.“

V nedeľnej diskusii O 5 minút 12 boli na pretrase aj témy okolo odvolávania Matoviča, obavy koaličných poslancov z ľudí a snaha o zákaz protestov a mnoho iného.

Krátky zostrih z relácie si môžete pozrieť tu:

https://t.me/SMERSD/209

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.