TAKÁČ: SMER-SD ZAŽIL VĎAKA ROBERTOVI FICOVI REŠTART, SME PRIPRAVENÍ VYMENIŤ VLÁDU!

VIDEO: Richard Takáč, poslanec za Smer-SD: Po viac ako roku sa konal pracovný snem strany Smer-SD. Som hrdý na členov strany Smer-SD naprieč Slovenskom, na množstvo odborníkov, ktorých vo svojich radoch máme. Som hrdý, že sa stretávame, navzájom sa inšpirujeme.

Foto SITA/Jana Birošová
Dátum 18.11.2021

Poslanec za Smer-SD Richard Takáč sa 18. novembra 2021 na Facebooku poďakoval všetkým predstaviteľom, ako aj podporovateľom a sympatizantom strany Smer-SD. Celý príspevok znie:

STRANA SMER - SD ZAŽILA VĎAKA JEJ PREDSEDOVI ROBERTOVI FICOVI REŠTART, SME PROFESNE AJ PERSONÁLNE PRIPRAVENÍ VYMENIŤ VLÁDU!

Po viac ako roku sa konal pracovný snem strany Smer-SD. 

Hovoril som aj o tom, čo by sme ako vládna strana robili inak. Som hrdý na členov strany Smer-SD naprieč Slovenskom, na množstvo odborníkov, ktorých vo svojich radoch máme. Som hrdý, že sa stretávame, navzájom sa inšpirujeme. Ďakujem aj vám, priateľom a podporovateľom strany. Bez vás by to nemalo zmysel.

Video nájdete na odkaze nižšie ⬇⬇

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.