TARABA: ČAPUTOVÁ CHCE ZOSADIŤ HEGERA

Predseda strany Život NS Tomáš Taraba: Čaputová a Progresívne Slovensko pochopili, že Heger sa rozhodol robiť im konkurenciu. Tepláreň je predsa ich pútnicke miesto.

Foto SITA/MARTIN MEDňanský
Dátum 01.04.2023

Predseda strany Život NS Tomáš Taraba uverejnil na Facebooku status v ktorom tvrdí, že prezidentka SR Zuzana Čaputová plánuje zosadiť dočasne povereného premiéra SR Eduarda Hegera. Vymeniť by ho mal nejaký ekonóm, ktorého meno je podľa neho verejným tajomstvom.

"Realita je, že Hegerovi neprechádzajú v parlamente zákony, bojí sa chodiť do parlamentu vôbec rokovať o ich podpore, pretože vlastne nemá ani s kým sa baviť. Pre nás v opozícii je Heger Otík, s ktorým sa nie je o čom baviť a pre koalíciu je to zradca. Popri tom osobitne konzervatívci ho považujú za svadobného podvodníka, čo oklamal v tých najvážnejších veciach. Presadil transgender agendu, nevie rozdiel medzi mužom a ženou a vlastne prehlásil, že je progresívny liberál. A práve v tom je čaro, že si podpílil halúzku. Čaputová a Progresívne Slovensko pochopili, že Heger sa vlastne rozhodol robiť im konkurenciu. Tepláreň je predsa ich pútnicke miesto. Keďže Heger nerobí nič iné, len zneužíva vládnu funkciu na marketing pre vlastnú fakovú politickú stranu pretláčanú jednou televíziou a jednou prieskumnou agentúrou. Čaputová musí zatiahnuť ručnú brzdu. Heger je totiž z titulu funkcie neprimerane zastupovaný v médiach a na marketing zneužíva vládne limuzíny, lietadlá, vrtulníky a robí si jednoducho za štátne peniaze reklamu. Keď sa Heger po zosadení vráti do parlamentnej lavice, padne ako jablko zo stromu. Je nudný, v debatách nevýrazný, nemá výsledky a je to Matovičov trojročný poskok, ktorý dostal od svojho šéfa za úlohu vytvoriť stranu na prilákanie liberálnych voličov. Vykonával navyše funkciu štýlom, že po voľbách ešte bude chodiť žobrať k Žilinkovi o paragraf 363. Jednoducho ľahká váha. Heger si je vedomý, že muzika dohráva a panikári. Teraz bude krásne sledovať, či niektoré médiá dostanú reklamu od štátneho Tiposu. Potom si o tom povieme viac," tvrdí Taraba.
 

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.