TARABA: OD ZAJTRA BUDE ZA VŠETKY ÚMRTIA ZODPOVEDÁ REMIŠOVÁ, NIE SULÍK

Tomáš Taraba: Matovič s Krajčim práve po rokovaní vlády povedali, že mali dojednaných 160-tisíc vakcín Sputnik V na budúci týždeň, ale "Remišová to vetovala." Takže ľuďom podhodená ďalšia kostička. Môj záver je, že nemali v Rusku dojednané nič a teraz im len príde vhod to hodiť na Remišovú. 

Foto TASR
Dátum 19.02.2021

Slovensko nenakúpi vakcínu Sputnik V. Vládny kabinet neschválil uznesenie o jej nákupe. Remišová uviedla, že na Slovensku sa o Sputniku vôbec ani baviť nebude. Čiže koaličná strana Za ľudí nechá radšej zomierať ľudí na Slovensku, pretože uznáva len prozápadné vakcíny, ale neprekáža jej, že práve Nemci hromadne rušia očkovacie termíny vakcínou AstraZeneca. 

Príspevok uverejnil na svojom Facebooku poslanec Tomáš Taraba 18. februára 2021.

Matovič s Krajčim práve po rokovaní vlády povedali, že mali dojednaných 160-tisíc vakcín Sputnik V na budúci týždeň, ale "Remišová to vetovala." Takže ľuďom podhodená ďalšia kostička.

Od zajtra akože za všetky úmrtia už nebude zodpovedný Sulík, ale Remišová. Priatelia vláda rokuje väčšinovo a žiadne "veto Remišovej" nemá na nič žiaden vplyv. To sú len hry pre nevedomých ľudí na vytĺkanie politických bodov. Vláda nepozná niečo také ako "veto." Vláda pozná len hlasovanie.

Môj záver je, že nemali v Rusku dojednané nič a teraz len im príde vhod to hodiť na Remišovú ako v decembri na Sulíka. A keďže Remišová je zdá sa mentálne najslabší článok tejto koalície, tak im sadla svojími geopolitickými úvahami na lep a oni to proti nej radi využijú. Toto je len dôkaz ako sú im ukradnuté životy ľudí a celé je to len marketing kto z koho.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.