TARABA: PRVÉ, ČO MI PRI MATOVIČOVÝCH PREDRAŽENÝCH FIATOCH NAPADLO - ČO JE TOTO ZA TUNEL?

Tomáš Taraba, poslanec NR SR: Dnes si za 10 000 eur viete kúpiť krásne nové auto, s modernou technikou, kvalitným motorom, v záruke, ale Matovič minie 10 000 eur za kopu šrotu. Tam niečo nesedí. Presne takto šafárili so štátnou kasou. Miliardy rozhádzali na predražené testy, hlúposti a nikde nič nevidno postavené, len samé dlhy.

Foto SITA/VIKTOR ZAMBORSKÝ
Dátum 31.07.2023

Poslanec NR SR Tomáš Taraba sa na sociálnej sieti vyjadril k novej kampani OĽaNO a priatelia, na ktorú hnutie nakúpilo 79 vozidiel FIAT 500:

Čítam, že OĽaNO kúpilo tie staré hrdzavé Fiat 500 za 10 000 eur jeden kus. Pretože sa na to použili peniaze z príspevku štátu na činnosť politických strán, prvé, čo mi pri tejto nehorázne predraženej cene napadlo, že čo je toto za tunel?

Dnes si za 10 000 eur viete kúpiť krásne nové auto, s modernou technikou, kvalitným motorom, v záruke, ale Matovič minie 10 000 eur za kopu šrotu. Tam niečo nesedí. Presne takto šafárili so štátnou kasou. Miliardy rozhádzali na predražené testy, hlúposti a nikde nič nevidno postavené, len samé dlhy.

Jedno auto ich vyšlo na 10 000 eur. Pri kliknutí na internet a snahe kúpiť tieto autá v Taliansku nájdete ceny za tieto autá na úrovni 3000 až 5000 eur. Auto na obrázku (k statutu bola pripojená fotka inzerátu) má dokonca otvorenú strechu, je v super zachovanom stave a je to dlhšia verzia. Aká je tam teda marža? Aspoň máme prehľad, s akými maržami sa zrejme naučili robiť počas covidu, kde rozflákali bez verejných obstarávaní miliardy eur.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.