TARABA: VLÁDA TU PRETLÁČA REFORMY PROTI ĽUĎOM, LEBO SA PÁČIA BRUSELU

Tomáš Taraba, predseda strany ŽIVOT - NS: Vláda nám tvrdí, že ponúka jediné správne reformy. Nikto iný si to nemyslí, preto som ich vyzval: ak to myslíte vážne, spojte hlasovanie o nich s vyslovením dôvery vláde. Ak to nespojíte, len dokazujete, že sami ich považujete za hlúposti.

Foto SITA/Viktor Zamborský
Dátum 03.11.2021

Predseda strany ŽIVOT - NS Tomáš Taraba na Facebooku 2. novembra 2021 uverejnil status:

Vláda pretláča na Slovensku tri reformy a všetky sú proti ľuďom, ale páčia sa Bruselu, ktorý hovorí, že nám dá na ne peniaze, ak ich schválime:

1. Súdna mapa, ktorú Boris Kollár nazval realitným kšeftom ministerky Kolíkovej. Logika je, zatvoriť fungujúce súdy tam kde existujú niekde v budovách aj 100 rokov a viac a otvoriť nové, desiatky kilometrov ďalej. Kde nájdu "novú" budovu. Ľudia budú len cestovať a aj sa zbavia nepohodlných sudcov.

2. Národné parky. Na Slovensku máme 7% územia chránených v národných parkoch. Idú to zvýšiť na 10%. Okolité štáty majú 2-3%. Výsledok bude, že ľuďom zoštátnia častokrát poľnohospodárske pozemky a budeme musieť ešte viac plodín dovážať zo zahraničia. Brusel prispeje.

3. Reforma nemocníc, teda ich zatváranie. Ľudia budú mať menej lekárov a pôjdu za nimi ďalej.
Vláda nám tvrdí, že toto sú jediné správne reformy. Nikto iný si to nemyslí a a preto som ich vyzval: ak to myslite vážne, spojte hlasovanie o nich s vyslovením dôvery vláde. Ak to nespojíte, len dokazujete, že sami to považujete za hlúposti.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.