TARABA ŽIADA REFERENDUM A PREDČASNÉ VOĽBY

VIDEO: Predseda strany ŽIVOT-NS Tomáš Taraba: Vládna koalícia oklamala ľudí, keď tvrdila, že prijme ústavný zákon, ktorým by umožnila konať referendum o predčasných voľbách. Umožniť to chce až keď uplynie funkčné obdobie tejto vlády. Preto sme prišli s vlastným zákonom, ktorý to umožní ihneď.

Foto SITA/BRANISLAV BIBEL
Dátum 14.01.2022

Video uverejnila strana ŽIVOT-NS na sociálnej sieti Facebook 14.januára 2022:

"Vládna koalícia oklamala ľudí, keď tvrdila, že prijme ústavný zákon, ktorým by umožnila konať referendum o predčasných voľbách. Umožniť to chce až keď uplynie funkčné obdobie tejto vlády. Preto sme prišli s vlastným zákonom, ktorý to umožní ihneď," zverejnila strana na sociálnej siete. 

Predseda strany ŽIVOT-NS Tomáš Taraba vo videu uviedol, že podporí každý návrh, ktorý umožní referendum. Hovorí, ak jeho návrh nepôjde, skúsia ďalšiu petíciu. Odmieta to, že v demokratickom štáte sa ľudia nemôžu vyjadriť či sú spokojní s tým, kto ich zastupuje. Viac nájdete vo videu.
 

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.