TATRAGATE - MEDIÁLNA AFÉRA NOVINÁRKY TÓDOVEJ A SUDKYNE ZÁLESKEJ POKRAČUJE!

NOVÉ VIDEO A INFORMÁCIE OD MARTINA DAŇA: V pondelok 7. augusta Martin Daňo priniesol nové informácie i zábery z výletu novinárky a sudkyne. Martin Daňo uviedol, že nezverejní zábery, ktoré by zasahovali do súkromia týchto dvoch osôb. Hovorí, že nejde o pomstu, pretože Martin Daňo sa na želanie novinárky Moniky Tódovej pred časom ocitol vo väzení.

Foto MARTIN DAŇO
Dátum 08.08.2023

Investigatívec Martin Daňo v nedeľu 6. augusta 2023 odhalil najväčšiu mediálnu kauzu v novodobých dejinách SR, ktorú nazval TATRAGATE. Martin Daňo, ktorý zachytil Tódovú so Záleskou na fotografiách aj videu počas ich spoločnej dovolenky v Tatrách. „Dnes tesne pred 9. hodinou ráno som natrafil na niečo šokujúce – novinárka Monika Tódová z Dennika N a Pamela Záleská boli spolu v jednej izbe na víkend v Tatrách,“ informoval Martin Daňo. „Ráno som bol šokovaný... musel som rýchlo sa z miesta vzdialiť, lebo som ostal hrozby a už som v bezpečí a pracujem... moje odhalenie zmení chod mnohých vecí, som si istý... spadlo mi to ako z neba...“ dodáva novinár.

Predseda strany Smer-SSD Robert Fico už v januári 2021 upozornil na to, že na Slovensku pôsobí organizovaná justično-mediálna skupina. Mal na mysli príliš dôverný vzťah redaktorky Denníka N Moniky Tódovej so sudkyňou Špecializovaného trestného súdu Pamelou Záleskou. 

V pondelok 7. augusta Martin Daňo priniesol nové informácie i zábery z výletu novinárky a sudkyne. Martin Daňo uviedol, že nezverejní zábery, ktoré by zasahovali do súkromia týchto dvoch osôb. Hovorí, že nejde o pomstu, pretože Martin Daňo (podľa jeho slov) sa na želanie novinárky Moniky Tódovej pred časom ocitol vo väzení. Viac si pozrite vo videu Martina Daňa.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.