TITTEL: VLÁDA OKLAMALA SLOVENSKÝ ŠPORT!

Dušan Tittel, bývalý slovenský futbalista a člen predsedníctva Hlasu-SD: Počas druhej vlny sme počúvali, že antigénový test je cesta na slobodu a pred treťou vlnou, že očkovanie je cestou na slobodu. Výsledok? Vládala zavrela naše štadióny. Slovenský šport dostal ťažkú ranu, z ktorej sa nebude ľahké pozviechať.

Foto Facebook/Dušan Tittel
Dátum 19.11.2021

Člen predsedníctva strany Hlas – sociálna demokracia (Hlas-SD) Dušan Tittel považuje protipandemické opatrenia vlády za ťažkú ranu pre slovenský šport. V tlačovej správe o tom informovala hovorkyňa Hlasu-SD Patrícia Medveď Macíková.

„Počas druhej vlny sme počúvali, že antigénový test je cesta na slobodu a pred treťou vlnou sme zase počúvali, že očkovanie je cestou na slobodu. Výsledok? Vládala oklamala slovenský šport a de facto zavrela naše štadióny,“ povedal Tittel. Podľa neho slovenský šport „naletel“ sľubom vlády a podobne, ako iné odvetvia opäť krváca. „Kluby sa spoliehali v súťažiach, že budú môcť hrať aspoň pre zaočkovaných a prekonaných, či tých, ktorí prinesú negatívny test, ale všetko je inak,“ uviedol Tittel.

Na rozdiel od susedných krajín, kde je kapacita naplnenia štadióna pre OTP (očkovaní, testovaní, prekonali ochorenie – pozn. SITA) takmer stopercentná, povolených 200 ľudí na Slovensku je podľa Tittela iba výsmech. Vyslovil obavy, že slovenský šport dostal zo strany vlády ťažkú ranu, z ktorej sa nebude ľahké pozviechať.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.