TRUMP: USA JE KRAJINA PLNÁ TERORISTOV

„Za vlády Joea Bidena sa nezlepšila ani jedna vec. Všetko je v neporiadku,“ povedal Donald Trump pred svojimi priaznivcami v Iowe. Očakáva sa, že v novembrových voľbách zabojuje o prezidentské kreslo republikán Trump s 81-ročným demokratom Bidenom.

Foto SITA/AP
Dátum 07.01.2024

Donald Trump označil Spojené štáty za krajinu plnú teroristov, do ktorej sa cez hranicu z Mexika valia imigranti. Zaznelo to v prejave v štáte Iowa, kde už o desať dní republikánski voliči rozhodnú, kto by sa mal stať ich kandidátom na prezidenta v novembrových voľbách. Práve Trump je zatiaľ považovaný za jasného favorita.

Bývalý prezident Trump vystúpil v meste Sioux Center pred stovkami svojich priaznivcov a okrem kritického opisu súčasného stavu USA sa zameral aj na súčasnú hlavu USA. „Za vlády Joea Bidena sa nezlepšila ani jedna vec. Všetko je v neporiadku,“ povedal Trump za jasania svojich stúpencov.

Najväčšou Trumpovou súperkou sa zdá byť Nikki Haleyová, bývalá veľvyslankyňa USA pri OSN. Očakáva sa však, že nakoniec v novembrových voľbách zabojuje o prezidentské kreslo republikán Trump s 81-ročným demokratom Bidenom.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.