UHRÍK: AMERIKOU PODPOROVANÍ POLITICI ŠTVÚ EURÓPU PROTI RUSOM A NAHLAS HOVORIA O VOJNE

Milan Uhrík, predseda hnutia Republika: My však konflikt s Ruskom nechceme! A odmietame byť bojiskom len preto, že agresívni americkí jastrabi dostali chuť na Ukrajinu a Rusko. Za mier medzi Slovanmi.

Foto ARCHÍV EP
Dátum 15.12.2021

Príspevok uverejnil Milan Uhrík na Facebooku 14. decembra 2021:

Trochu som sa rozčúlil. Nezvyknem to, ale toto už naozaj nie je sranda! Amerikou podporovaní politici štvú Európu do otvoreného konfliktu s Ruskom a už nahlas vravia o vojne.

Verejnosť zabávajú strašením o Covide a medzitým chystajú sankcie a tanky. Lebo vraj ruskí vojaci na ruských hraniciach sú provokácia, na ktorú treba "tvrdú odpoveď". Ľahko sa im to hovorí, keď bojiskom pre americké drony a tanky bude Ukrajina a ich cestou Slovensko.

My však konflikt s Ruskom nechceme! A odmietame byť bojiskom len preto, že agresívni americkí jastrabi dostali chuť na Ukrajinu a Rusko. Za mier medzi Slovanmi.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.