UHRÍK: DÚHOVÁ KOLÍKOVÁ JE POSTRACH NORMÁLNYCH ĽUDÍ

Milan Uhrík: Kolíková údajne vyzvala exekútorov internou smernicou, aby vykonávali exekúcie bez ohľadu na koronavírus a ťažkú situáciu občanov. Čo ju zaujímalo v časoch zbedačenia slovenských rodín a podnikateľov? Poďakovanie novinárom mainstreamových médií, že vytvorili tlak na zníženie trestov pre užívateľov marihuany.

Foto SITA/BRANISLAV BIBEL
Dátum 21.04.2021

Čo by malo znepokojovať slušných občanov viac ako ponuré podnikateľské praktiky súčasnej ministerky Kolíkovej, ktoré v týchto dňoch vychádzajú na povrch? „Reprezentantka mimovládnych organizácií“ (ako ju niektorí volajú) písala už v roku 2003 príručky pre nadáciu Občan a demokracia, vydávané s finančnou podporou britskej ambasády. Ministerka Žitňanská jej potom dohodila flek v Centre právnej pomoci. Ďalší minister odtiaľ Kolíkovú „vyrazil“ za nehospodárnosť v nakladaní so štátnymi prostriedkami.

To však nevadilo a Žitňanská za vlády Radičovej opäť odmenila Kolíkovú postom štátnej tajomníčky. Výsledkom tohto dua a Ireny Biháriovej (PS) bola novela Trestného zákona, zameraná na prísnejšie postihovanie extrémizmu. To preto, aby vám NAKA ráno mohla „demokraticky“ vykopnúť dvere, keď si budete myslieť niečo politicky nechcené. Plus 7 dní vtedy priniesol správu, že tajomníčka Kolíková si chodí do roboty okolo obeda a dieťa jej kočíkujú sekretárky platené za štátne. Mala toho veľa? Možno už vtedy točila videá na dúhovej šmýkačke s pokrikom „podporujem vás“ na margo Dúhového pochodu a LGBT, ktoré neskôr zverejnila.

A čo stvára Mária Kolíková dnes ako ministerka? O aplikácií, ktorá mala sledovať telefóny všetkých ľudí povedala: „Som si vedomá citlivosti osobných údajov a rizík pri zásahu do nich, ochrana zdravia obyvateľov je však podľa mňa prednejšia“. Exekútorov údajne vyzvala internou smernicou, aby vykonávali exekúcie bez ohľadu na koronavírus a ťažkú situáciu občanov.

No a ako pristúpila k pozemkovému podvodníkovi a straníckemu šéfovi Kiskovi? Správne - nijako! Ten môže čokoľvek. Povedala, že „to bol práve on, náš prezident, na ktorého sme sa mohli spoľahnúť pri budovaní právneho štátu a demokracie“. Zaklincovala to úvahami o tom, že „Ústavný súd nám nemá hovoriť, čo je Ústava“ a „sloboda prejavu má nejaké hranice“.

A čo ju zaujímalo v časoch zbedačenia slovenských rodín a podnikateľov? Poďakovala novinárom mainstreamových médií, že vytvorili tlak na zníženie trestov pre užívateľov marihuany. Lebo to asi trápi všetkých slušných ľudí najviac. Toto je profil dnešnej liberálno-progresívnej ministerky, ktorá je chválená od prezidentského paláca, cez médiá až po tzv. nezávislých mimovládnych expertov. Podľa nich má tie „správne názory a hodnotovú orientáciu". Podľa nás nemá takáto osoba vo vláde SR čo hľadať. Kvôli jej čudnému podnikaniu, kvôli jej názorom. Čím skôr skončí, tým lepšie pre Slovensko.

 

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.