UHRÍK: HEGEROVA VLÁDA SPÁCHALA VLASTIZRADU - ZAPREDALA SLOVENSKO AMERIKE!

Predseda hnutia Republika Milan Uhrík: Hegerova vláda s podporou Kollára dnes zapredala Slovensko americkej armáde. Jedinou možnosťou, ako ich zastaviť je cez parlament a následne cez ľudové referendum.

Foto SITA/BRANISLAV BIBEL
Dátum 12.01.2022

Video uverejnil predseda hnutia Republika Milan Uhrík 12. januára 2021:

Pod videom uviedol nasledovné: "Hegerova vláda s podporou Kollára dnes zapredala Slovensko americkej armáde. Jedinou možnosťou, ako ich zastaviť je cez parlament a následne cez ľudové referendum!"

Milan Uhrík hovorí o tom, že za 100 miliónov dolárov sme predali dve kľúčové letiská americkej armáde. Vláda odignorovala všetky pripomienky verejnosti. Alibisticky sa k tomu stavia aj Zuzana Čaputová. Keď sa jedná o americké základne na Slovensku tak podozrivo mlčí, zatiaľ čo inokedy mudruje. Hovorí, že sa na Slovensku budú Američania premávať ako páni. Preto apeluje na opozíciu, aby urobili všetko preto, aby táto dohoda neprešla.  

 

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.