UHRÍK: LEYENOVÁ CHCE ZMARIŤ VYŠETROVANIE JEJ MILIARDOVÝCH KŠEFTOV

VIDEO: Milan Uhrík, europoslanec, predseda hnutia Republika: Predsedníčka Európskej komisie Ursula von der Leyenová skúša zmariť vyšetrovanie jej miliardových kšeftov. Vyšetrovateľom chce zobrať počítače, a navrhuje zastaviť rozpočet na ich IT oddelenie. Leyenová vie, že v prípade novej eurokomisie bude jej miliardový biznis predmetom veľkého vyšetrovania a že môže za to skončiť aj v putách.

Foto SITA/AP
Dátum 03.06.2024

Europoslanec a predseda hnutia Republika Milan Uhrík sa na sociálnej sieti vyjadril k snahám predsedníčky Európskej komisie Ursuly von der Leyenovej zmariť vyšetrovanie jej miliardových kšeftov pri nákupe vakcín proti covidu:

Predsedníčka Európskej komisie Ursula von der Leyenová skúša zmariť vyšetrovanie jej miliardových kšeftov. Vyšetrovateľom chce zobrať počítače, a navrhuje zastaviť rozpočet na ich IT oddelenie.

Leyenová vie, že končí. Vie, že je zle. Že v prípade novej eurokomisie bude jej miliardový biznis predmetom veľkého vyšetrovania a že môže za to skončiť aj v putách. Preto chce (musí) znova kandidovať na predsedníčku eurokomisie. Preto zametá stopy a snaží sa skomplikovať prácu vyšetrovateľom...

Toto jej však nesmie prejsť. Preto posielame s ďalšími europoslancami výzvu na obnovenie financií pre vyšetrovateľov. A zaväzujeme sa, že Leyenovú a jej likvidačnú politiku v novozvolenom europarlamente nepodporíme.

Video si môžete pozrieť tu:

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.