UHRÍK: MAĎARSKO UŽ NEREALIZOVATEĽNÉ ZELENÉ PLÁNY ÚNIE ODMIETLO, UROBME TO AJ MY!

Milan Uhrík, europoslanec a predseda hnutia Republika: Európski progresívci idú radikálne bojovať proti klimatickej zmene. Ich nápady sú, ako vždy, úplne mimo realitu a urobia viac škody ako osohu. Nápady, ktoré už tradične nič nevyriešia, ale všetko zničia. 

Foto Archív EP
Dátum 03.11.2021

Europoslanec a predseda hnutia Republika Milan Uhrík na Facebooku 2. novembra 2021 uverejnil status:

Kvôli brutálnej hlúposti a arogancii vládnucich elít nás čaká nielen drastické zdražovanie energií, ale aj nové dane na autá, domy či chrobáky namiesto mäsa na obedovom tanieri.
Európski progresívci idú radikálne bojovať proti klimatickej zmene. Ich nápady sú, ako vždy, úplne mimo realitu a urobia viac škody ako osohu.

Ich nedomyslené „riešenia“ prinesú obrovskú chudobu, povedú k rastu cien energií, následne dopravy, potravín a všetkého. Už to začína. Zdražovanie bude brutálne. Milióny ľudí budú bez práce a milióny si nebudú môcť dovoliť normálne dôstojne žiť. A na ekológiu sa každý z nich zvysoka vykašle.

Maďarsko už tieto nerealizovateľné „zelené plány“ únie odmietlo. Je čas, aby sa k triezvemu hlasu pridalo aj Slovensko. Preto apelujeme na vládu SR, aby taktiež vetovala európsky program Fit for 55. Toto šialenstvo musíme zastaviť.

Pozor, nevravím, že nemáme pokračovať v zlepšovaní ochrany životného prostredia. Tiež máme radi našu prírodu a nechceme žiť na smetisku. V rámci REPUBLIKY máme veľmi silný tím pre ochranu prírody a náš poslanec Miro Suja sa tejto téme venuje naplno.
Vravím o zastavení bláznivých a nereálnych nápadov, ktorými sú Brusel a súčasná vláda preslávené. Nápadov, ktoré už tradične nič nevyriešia, ale všetko zničia.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.