UHRÍK: MARKÍZA JE ZAUJATÉ A NEOBJEKTÍVNE MÉDIUM

Milan Uhrík, predseda Repulika: Hnutie Republika sa pridáva k opozičnému bojkotu predvolebných relácií na Markíze. Neviem, či je za zaujatosťou Markízy jej zahraničný majiteľ alebo ten takmer milión eur, ktorý zinkasovali od Matovičovej vlády za reklamy na vakcíny.

Foto SITA/MARTIN MEDŇANSKÝ
Dátum 28.08.2023

Milan Uhrík na svojom profile napísal, že nebude chodiť do markízy na politické debaty: “Hnutie Republika sa pridáva k opozičnému bojkotu predvolebných relácií na Markíze. Neviem, či je za zaujatosťou Markízy jej zahraničný majiteľ alebo ten takmer milión eur, ktorý zinkasovali od Matovičovej vlády za reklamy na vakcíny.” uviedol.


Ďalej sa v príspevku uvádza: “Ale kým sa Markíza neunormálni, tak tam nebudeme chodiť. Načo?! Hašteriť sa s tendenčnými moderátormi, ktorí nerozoznajú hlas slávika od kuraťa? Sledujte radšej dnes  na obed 45-minútový duel Uhrík + Mazurek  versus  Matovič + Šipoš na TA3 o tom, ako vyzerá Slovensko po vláde Matoviča.” napísal Uhrík na sociálnej sieti.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.