UHRÍK: NARIADIŤ POVINNÉ OČKOVANIE 20-ROČNÝCH ĽUDÍ MÔŽU LEN SKORUMPOVANÍ PSYCHOPATI

Milan Uhrík, predseda hnutia Republika: Ako naozaj ideme povinne očkovať 20-ročných mladých ľudí, pre ktorých je Covid minimálna hrozba? Tri mesiace po prekonaní ochorenia? Vakcínou, ktorá na nové mutácie evidentne nezaberá?

Foto SITA/Branislav Bibel
Dátum 14.01.2022

Predseda hnutia Republika Milan Uhrík vo svojom statuse na Facebooku 14. decembra 2022 uverejnil status, v ktorom reaguje na návrh ministerstva školstva a zdravotníctva, že vysokoškoláci sa budú môcť na prednáškach zúčastniť len v režime OP.

Jedno viem iste. Ak bude REPUBLIKA vo vláde, tak politické hyeny ako Lengvarský, Gröhling a ďalší budú za tieto fašistické praktiky čeliť nekompromisnej spravodlivosti. Kto mečom bojuje, mečom hynie...
Ako naozaj, povinne očkovať 20-ročných mladých ľudí, pre ktorých je Covid minimálna hrozba?! 3 mesiace po prekonaní ochorenia?! Vakcínou, ktorá na nové mutácie evidentne nezaberá?!
Toto môžu nariadiť naozaj len skorumpovaní psychopati. Alebo ako povedal poslušný Lengvarský: "Keď skrátka povie Pfizer, že doporučuje tretiu dávku, tak to skrátka vykonáme".
Prepáčte za emočnejší status, ale vo vláde sedia naozaj beštie. A za všetko to zlo čo robia ľuďom tak aj skončia...

ČÍTAJTE TIEŽ: GRÖHLING: VERÍM, ŽE SÚ VYSOKOŠKOLÁCI ROZUMNÍ ĽUDIA A DAJÚ SA ZAOČKOVAŤ, ABY MOHLI CHODIŤ DO ŠKOLY

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.