ÚTOK NA PODSTATU CIRKVI

Štefan Harabin: Obvinenie Vladyku Milana Chaturu je výsledkom liberálnofašistických praktík v priamom prenose

Foto TASR/František Iván
Dátum 21.09.2018

V novembri 2017 bola na Eparchiálny úrad v Košiciach ohlásená návšteva veriacich s gratuláciou k jubileu vladyku Milana Chautura, spojená so žiadosťou o zaznamenanie tejto udalosti pre televízny program Návraty a stretnutia. V skutočnosti však neprišla ohlásená skupina, ale len jedna pani s kameramanom. Vladyka ich prijal, návšteva sa odvíjala v pokojnej atmosfére, avšak v jej závere dotyčná pani pred kamerou obvinila Mons. Chautura zo sexuálneho obťažovania v čase jej detstva. Vladyka toto obvinenie jednoznačne odmietol. Ukázalo sa, že stretnutie bolo zinscenované podvodom a pre celkom iný účel a inú reláciu. Následne sa pani obrátila na políciu.

Takto vyzerajú liberálnofašistické praktiky v praxi. Cirkev, rodina a národ sú hlavnými cieľmi liberálnych aktivistov, ktorými je prelezená celá RTVS. Toto je útok na kresťanov. Jej predstaviteľa obvinia z niečoho, čo sa nedá dokázať ani vyvrátiť a on a cirkev nech sa bránia a v budúcnosti konajú tak, ako si liberálni fašisti želajú – v opačnom prípade krivo obvinia ďalšieho a špinu zo seba potom už zmyjete ťažko. 

Viem, o čom hovorím. Sám som médiami pravidelne očierňovaný už vyše 18 rokov. Od falošného prepisu telefonátu, ktorý zinscenovali Daniel Lipšic a Gábor Grendel, až po nezmysly o púšťaní vrahov na slobodu. O koho ide nikdy neuviedli, keďže sa nič také nikdy nestalo.  

Biskupovi Chauturovi želám len pevné nervy v tomto neľahkom, ale verím, že úspešnom boji s fašistickou mediálnou pliagou. Zároveň si dovolím Otca biskupa upozorniť, že keď očistí svoje meno na súde, mediálne krysy budú dopredu kričať, že ohrozuje ich slobodu prejavu a chce svojou satisfakciou na nich zarobiť.

Orgány činné v trestnom konaní, vrátane generálneho prokurátora Čižnára, by sa už teraz  z úradnej povinnosti mali zaoberať, či v predmetnom prípade nešlo o trestné činy ohovárania a krivého obvinenia Otca biskupa dobre organizovanou zločineckou skupinou aj v súvislosti s načasovanými procesmi smerujúcimi k ratifikácii Istanbulského dohovoru o zavádzaní genderideológie do našej spoločnosti. 

https://www.hlavnespravy.sk/chcu-potopit-greckokatolicku-cirkev-zinscenovali-blahozelanie-k-narodeninam-aby-nakoniec-kosickeho-biskupa-verejne-obvinili-v-televizii-zo-sexualneho-zneuzivania/1525810

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.