V BRATISLAVE ĽUDIA 1. MÁJA PROTESTOVALI PROTI VLÁDE A OPATRENIAM

Protivládna demonštrácia je v sobotu aj v Prahe. Usporiadatelia odhadujú účasť okolo jednej tisícky ľudí.

Foto EXTRA PLUS
Dátum 01.05.2021

Hoci sa vláda pod vedením Eduarda Hegera bojí ľudí a umelo udržiava núdzový stav, v sobotu 1. mája predsa niekoľko stoviek ľudí demonštrovalo v uliciach Bratislavy. Pokojne vyjadrili nespokojnosť s vládou Eduarda Hegera a taktiež s protipandemickými opatreniami, ktoré pripravili o živobytie tisíce ľudí a podnikateľov. Mnohí z nich sú predsvedčení, že vláda nezvládnutím pandémie nesie zodpovednosť aj za 11-tisíc obetí pandémie koronavírusu.

Protivládna demonštrácia je dnes aj v Prahe. Usporiadatelia odhadujú účasť okolo jednej tisícky ľudí. Okrem toho na dnes naplánovala demonštráciu aj iniciatíva „Chcípl PES“, ktorá vystúpi s protestom proti prístupu vlády k riešeniu pandémie.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.