V LOTÉRII VYHRALA 500-TISÍC EUR MANUELA, KTORÁ JU ANI NESLEDOVALA

Rozprávkovú výhru vyhrala Manuela z Bratislavy, ktorá vďaka zmene pravidiel ani nemusela súťaž sledovať a aj tak si odnáša viac ako 500-tisíc eur. 

Foto EXTRA PLUS/RTVS
Dátum 22.08.2021

V nedeľu, 22. augusta 2021 sa na televízne obrazovky vrátila v poradí druhá časť očkovacej lotérie, ktorá nesie názov Byť zdravý je výhra. Marcel Forgáč avízoval počas týždňa, že zvažuje svoj odchod z relácie, avšak rozhodol sa zotrvať. 

Moderátori sa hneď na začiatok snažia vylepšiť situáciu, ktorá nastala minulý týždeň a tvrdia, že reláciu upravili a určite to bude lepšie ako na prvykrát. 

,,Upravili sme pravidlá a radi by sme vás požiadali, aby ste sa na túto reláciu pozerali inak. Je nutné sa pozerať tak, že relácia sa snaží pomôcť. Potrebujeme prekonať dopady vírusu." hovoria moderátori Vera Wisterová a Marcel Forgáč. 

Dodávajú, že bolo nutné upraviť pravidlá tak, aby vyhovovali všetkým. Ako prvé oznamujú časomieru, ktorá sa premieta v rohu obrazovky, ale taktiež aj Peter Marček, ktorý program tlmočí pre nepočujúcich. Jedna z najväčšich zmien je tá, že ak súťažiaci nebudú môcť z akéhokoľvek dôvodu zodvihnúť telefón, môžu poveriť blízku osobu, aby za nich hovor prevzala. 

Prvým súťažiacim sa dnes stala Manuela z Bratislavy, ktorá však kvôli zmene pravidiel videla heslo ,,veľká výhra" ako súťažiaci minulý týždeň. Manuela povedala, že reláciu nepozerá, ale heslo pozná. Vďaka tomu, že ho uhádla vyhrala 501-eur. 

Druhým súťažiacim sa stal Tomáš z Vranova nad Topľou, ktorý lotériu sledoval, povedal správne heslo ,,nádej" a odniesol si výhru 101-tisíc eur. 

Ďalším súťažiacim, ktorého vyžreboval zabávač Rasťo Piško, Ivan zo Žiliny telefón nedvihol a tak mu podľa pravidiel súťaže patrí len tisíc eur. 

Štvrtého súťažiacého vyžrebovala Karin Haydu. Dávid z Bratislavy, ktorý bol na pive s kamarátmi, povedal správne heslo ,,šťastná chvíľa" a vyhral 200-tisíc eur.

Lekárka Táňa Bulíková vyžrebovala finálnu súťaziacu, Michaelu z Trnavy, ktorá si odniesla sumu 100-tisíc eur.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.