V PREDSEDNÍCTVE ĽSNS KONČÍ AJ MILAN MAZUREK

Milan Mazurek vraj nedokáže pochopiť, prečo s ním nikto neprebral zmenu stanov a klamali mu. Naďalej zostáva radovým členom ĽS Naše Slovensko. O podpredsednícky post sa nebude uchádzať ani Milan Uhrík.

Foto TASR
Dátum 19.01.2021

Poslanec ĽS Naše Slovensko Milan Mazurek oznámil koniec predsedníctva v Kotlebovej strane. Mazurek to oznámil prostredníctvom svojho statusu na Facebooku. Ako dôvod rozhodnutia uviedol zmenu stanov, ktoré odhlasovali delegáti na nedávnom stretnutí počas lockdownu. 

„Začiatkom tohto mesiaca delegáti snemu strany odhlasovali zmenu stanov, ktorá mení spôsob fungovania predsedníctva, jeho štruktúru a dáva predsedovi strany prakticky všetky kompetencie. Z praktického hľadiska tak predsedníctvo stratilo význam a stalo sa len čisto pro forma orgánom,“ napísal Mazurek vo svojom statuse. 

ČÍTAJTE TIEŽ: UHRÍK KRITIZUJE ĽS NS, V BUDÚCNOSTI UŽ NECHCE BYŤ PODPREDSEDA

Tvrdí, že mu najviac prekáža práve to, že s ním niekto tieto zmeny neprebral a nedostal žiadnu možnosť vyjadriť sa. „Nedokážem si nijako vysvetliť, prečo nám to zatajili, prečo nám takto klamali...,“ uviedol. 

Milan Mazurek naďalej zostáva radovým členom strany ĽS Naše Slovensko. „Tak ako vždy vystupujem proti totalitným praktikám Igora Matoviča, tak nemôžem zostať ticho ani teraz. Bolo by to pokrytecké,“ dodal.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.