VÁCLAV KLAUS DRŽÍ PALCE SMERU

Podpredseda Smeru-SSD Ľuboš Blaha: Posledné dni sa v českých médiách roztrhlo vrece s rozkokošenými slniečkarmi, ktorí kopú do Smeru ako zmyslov zbavení, osobitne do Roberta Fica a do mňa. V skutočnosti je to podobné ako na Slovensku. Hlupáčikovia z liberálnych kaviarní si žijú vo svojich bublinkách, sú odrezaní od reality a šíria americkú propagandu.

Foto TASR/AP
Dátum 15.09.2023

Posledné dni sa v českých médiách roztrhlo vrece s rozkokošenými slniečkarmi, ktorí kopú do Smeru ako zmyslov zbavení, osobitne do Roberta Fica a do mňa.

1. V skutočnosti je to podobné ako na Slovensku. Hlupáčikovia z liberálnych kaviarní si žijú vo svojich bublinkách, sú odrezaní od reality a šíria americkú propagandu.

2. Bežní Česi to vidia podobne ako Václav Klaus - držia nám palce. Pozrite si jeho list.

3. Pobavilo ma, s akou noblesou sa prezident Klaus vysmial New York Times - to, na čom záleží, sú Slováci, nie americké liberálne plátky.

4. Mne teraz od rána do večera píšu západné médiá, že by chceli rozhovor.

5. Ja len, že naposledy som urobil rozhovor s BBC a akože-novinár teraz vymetá N-ká a Smečká, aby hovoril, že vlastne dopredu chcel iba nakydať na Smer.

6. Ak toto má byť západná tlač, ďakujem, neprosím si, o rozhovory s propagandistami nemám záujem - veď chcú len šíriť hejt, na to si vystačia aj sami.

7. Už sa predviedli, to stačilo. Netreba s nimi strácať čas. Ďaleko väčší zmysel má chodiť po Slovensku.

8. Ja som sa teraz v noci vrátil z dnešných výjazdov, v obci Buzitka pri Lučenci pravidelne dopadnú voľby presne tak isto ako v celoštátnom meradle. Tak som ich dnes poprosil, nech má Smer aspoň 40% - sľúbili, že to tak bude. 

9. Boli sme dnes aj v Trenčianskom kraji, beháme po celom Slovensku. A poviem vám jedno - naša podpora neuveriteľne rastie. Ďakujeme za to.

10. V kuloároch sa šepká, že pred voľbami vyjde niekoľko zmanipulovaných prieskumov, v ktorých pichnú PS na prvé miesto. Somári, aspoň zmobilizujú našich.

11. Dnes to už museli priznať aj na Sme - podľa prieskumu sa Matovič, Majerský ani Sulík do parlamentu nedostanú. A PS je kompletne izolované. Taká je realita na Slovensku. A Čaputovej tupé žaloby na tom nič nezmenia.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.