VÁCLAV KLAUS MLADŠÍ KONČÍ V POLITIKE

Odchádzajúci politik uviedol, že neurobil nič zle a svoje doterajšie pôsobenie by nezmenil. „Chyba je vo mne. Nemám energiu a jednoducho nemôžem teraz zvolávať ostatných do boja, keď viem, že by som sám išiel bez chuti.

Foto FACEBOOK
Dátum 06.04.2021

Václav Klaus mladší odchádza z politiky. Klaus mladší sa vzdal funkcie predsedu hnutia Trikolóra a nepovedie ho do jesenných volieb do Poslaneckej snemovne. Tiež neplánuje nikam kandidovať a ukončí verejné aktivity. Rozhodnutie je podľa neho „z drvivej väčšiny osobné“. Odchádzajúci politik uviedol, že neurobil nič zle a svoje doterajšie pôsobenie by nezmenil. „Chyba je vo mne. Nemám energiu a jednoducho nemôžem teraz zvolávať ostatných do boja, keď viem, že by som sám išiel bez chuti,“ napísal okrem iného. Trikolóra podľa jeho slov čo najrýchlejšie zvolá celoštátny snem, kde sa formálne vzdá funkcie jej predsedu.

 

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.