VAĽOVÁ: PREČO SLOVENSKÉ MÉDIÁ MLČIA O OTVÁRANÍ POĽSKÝCH OBCHODOV A REŠTAURÁCIÍ?

V susednom Poľsku sa proti opatreniam búria samotní vlastníci podnikov a reštaurácií. Narozdiel od nás, sa im darí opäť rozbehnúť svoje prevádzky. Ako dnes uviedla na sociálnej sieti poslankyňa NR SR za Smer-SD Jana Vaľova, treba otvoriť myseľ a srdce a pomáhať si navzájom.

Foto IVONA OREŠKOVÁ
Dátum 27.01.2021

V susednom Poľsku sa proti opatreniam búria samotní vlastníci podnikov a reštaurácií. Narozdiel od nás, sa im darí opäť rozbehnúť svoje prevádzky. Ako dnes uviedla na sociálnej sieti poslankyňa NR SR Jana Vaľova, treba otvoriť myseľ a srdce a pomáhať si navzájom: „Dnes mi píšete a posielate fotografie z Poľska, Ľudia sú tam opäť slobodní. Podnikatelia sa spolili s advokátmi a vyhrávajú spory o pokuty a nariadenia. Rozhodnutia vlády sú protiústavné a sudcovia hovoria, že rozhodnutia vlády spôsobili katastrofu v krajine. Otvorili všetky obchody a reštaurácie. Píšu o tom aj rakúske média. Naše mlčia. A u nás čo to ma za zmysel test a zatvoriť všetko... Testy a opäť zatvoriť. Použime myseľ a srdce, pomôžme si navzájom. Čiastočný preklad článku v obrázkoch.“

Nižšie nájdete fotografie, ktoré uviedla poslankyňa NR SR Jana Vaľova na sociálnej sieti:

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.