VIDEL SOM COLUMBOVU ŽENU!

Konečne! Tak toto je v slovenských pomeroch tá záhadná Columbova žena... Doteraz som len počul o neustále rastúcich preferenciách progresívcov, nameraných agentúrami vo volebných prieskumoch politických strán. Najskôr 11, o pár týždňov 12, začiatkom roka 13, v máji 14,3, začiatkom júna 2023 agentúra AKO uvádzala už 14,4 percenta.

Foto SITA/DIANA ČERNÁKOVÁ
Dátum 16.07.2023

Slávny poručík Columbo v detektívnom seriáli často spomína svoju ženu, ktorú však nikdy nikto nevidel. Mne sa to podarilo, dokonca v Bratislave! Vo vysielaní večerných správ RTVS som v utorok 30. mája 2023 začul vetu: „Hneď zrána sa na úrade vlády objavil Michal Šimečka, predseda strany Progresívne Slovensko“... Zdvihol som zrak k obrazovke verejnoprávneho vysielateľa, aby som na pozadí záberu s barokovou budovou Letného arcibiskupského paláca uvidel po bielych kamienkoch rýchlo unikať zhrbeného chudučkého mladíka v akomsi maturitnom obleku so sivomodrou kravatou. Pripomenul mi pavúka na chalupe, keď v špajze rozsvietim... Pridal do kroku, súc prekvapený z pristihnutia kamerami a objektívmi zvedavých fotografov. Akoby netušil, že počas letného času už kohúty dávno kikiríkali a blahosklonnú nočnú tmu už nejaký čas vystriedalo jarné svetlo.

Kampaň za státisíce

 

Tento článok je obsahom pre predplatiteľov.

 

Pridajte sa k predplatiteľom

Ste predplatiteľom?

Prihláste sa

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.