VLÁDA SA VYKAŠĽALA NA 46 ÚLOH, NAJVIAC ICH NESPLNILA KOLÍKOVÁ

Ministerstvá a ostatné ústredné orgány štátnej správy nesplnili v 3. štvrťroku 2021 46 z 313 úloh. Najhoršie dopadla Kolíková, ale aj Doležal, Mikulec či Milanová. 

Foto SITA/Jana Birošová
Dátum 16.11.2021

Ministerstvá a ostatné ústredné orgány štátnej správy nesplnili v 3. štvrťroku 2021 46 z 313 úloh. Podľa vládou schválenej Informácie o plnení úloh z uznesení vlády SR na ministerstvách a ostatných ústredných orgánoch štátnej správy SR v 3. štvrťroku 2021, 11 úloh nesplnila ministerka spravodlivosti Mária Kolíková (nom. SaS). Celkovo 10 úloh nesplnil minister dopravy a výstavby Andrej Doležal (nom. Sme rodina), sedem úloh minister vnútra Roman Mikulec a päť úloh ministerka kultúry Natália Milanová (obaja OĽaNO).

Štyri úlohy nesplnilo ministerstvo hospodárstva, po dvoch úlohách ministerstvo pôdohospodárstva a Úradu pre normalizáciu, metrológiu a skúšobníctvo a po jednej úlohe nesplnilo úlohy ministerstvo investícií, obrany, práce, životného prostredia a Úradu priemyselného vlastníctva.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.