VLASTENECTVO PORÁŽA ZLO

Štefan Harabin: Liberálni multikultúrni globalisti prehrávajú boj o kontrolu nad svetom

Foto TASR/AP
Dátum 25.02.2019

Tradičný Trump

Môžete si o Donaldovi Trumpovi myslieť, čo chcete, a určite sa s ním v mnohých veciach súhlasiť nedá. Jedno mu však uprieť nemožno. Je americkým vlastencom, pracuje v prospech Spojených štátov a odmieta nastoliť liberálny fašizmus jedného dovoleného názoru presadzovaný jeho predchodcom v úrade a jeho súperkou v prezidentských voľbách. Trump bojuje za zachovanie tradičných hodnôt a do úradu ho zvolili bieli, heterosexuálni, poctivo pracujúci kresťania.

Aj napriek tomu, že drvivá väčšina médií a štátna elita USA pracuje proti Trumpovi a neustále na neho útočí, podarilo sa mu vo vnútornej, ale aj v zahraničnej politike dosiahnuť viaceré významné úspechy. Jeho cieľom je zlepšiť vzájomné vzťahy s Ruskom s cieľom udržania mieru vo svete a pokúša sa presvedčiť európskych lídrov začať konať nezávisle od USA, čo sa však nepáči americkej štátnej elite zvyknutej veci riadiť podľa vlastného uváženia. Až Donald J. Trump je po veľmi dlhom čase skutočným prezidentom a nielen obyčajnou bábkou elít z úzadia.

Donald Trump síce nie je mojím vzorom toho, ako robiť politiku a rozdiel vidím najmä v prístupe k sociálnej oblasti, treba však povedať, že zmena politiky USA po jeho nástupe do funkcie je zreteľná. Musím tiež zopakovať, že je v našom záujme mať dobré, konštruktívne a vyvážené vzťahy rovnako so Spojenými štátmi americkými, s Ruskou federáciou, Čínou, Iránom, Nemeckom, Francúzskom a ďalšími krajinami, ktoré o takéto vzťahy prejavia záujem.

Salvini – symbol odporu

Aj v Taliansku sa im podarilo poraziť toto zlo, keď aj napriek silnému odporu bruselských byrokratov a dlhotrvajúcim rokovaniam zostavili vlasteneckú vládu, ktorej najžiarivejšou hviezdou sa stal Matteo Salvini.

Dnes môžeme povedať, že Salvini sa stal európskym symbolom odporu proti svojvôli skorumpovaných elít z Bruselu a podobným Ischiasom, symbolom odporu proti bruselskému diktátu. Salvini je však omnoho viac než len to. Je aj symbolom toho, ako môžu dve rozdielne orientované politické strany veľmi efektívne spolupracovať, keď ich spája láska k vlasti. Strana Mattea Salviniho Liga a Hnutie piatich hviezd sú totiž v niektorých politikách skôr protikladmi, no aj napriek tomu im to spolu ide veľmi dobre. Ba čo viac, Salvini spája vlastenecké sily naprieč celou Európou.

Spoluprácu na báze vlastenectva by sme rozhodne mali aplikovať aj do slovenskej politickej reality. Aj v samotnom Rusku sa o vlastenectve bavia ako o hlavnej doktríne štátu. Práve vlastenectvo sa javí byť tou správnou platformou, na ktorej je možné spájať sily. Len spojením vlasteneckých síl sa nám môže podariť prinavrátiť Slovensku suverenitu a aj z nej vyplývajúcu národnú hrdosť. Lokajstva už bolo naozaj dosť a väčšina asi bude súhlasiť s výrokom, že systému „rozdeľuj a panuj“ sme si tiež užili nadmieru. Táto metóda trieštenia síl nepriateľa je stará ako ľudstvo samo a slniečkari ju používajú proti nám s veľkým majstrovstvom.

Matteo Salvini je bez akýchkoľvek pochybností najvplyvnejším politikom v Taliansku, a to aj napriek tomu, že nie je ani premiérom, ani prezidentom. A práve tu je veľmi dobre vidieť, že ak je človek o niečom presvedčený, vie ako na to a zároveň sa nebojí práce, úspechy sa jednoducho dostavia. Stále ľuďom opakujem, že Harabin vie, čo treba v štáte urobiť, aj ako sa to z pozície prezidenta dá urobiť. A v našom štáte treba jednoducho urobiť poriadok.

Salvini nie je dokonalý, ale pokiaľ ide o prinavrátenie suverenity štátu a spájanie síl, je príkladom hodným nasledovania. Počúva svojich ľudí, plní ich vôľu, je k nim lojálny. Tak by mal konať každý politik.

Bojovník Orbán

Aj v Maďarsku sa im podarilo poraziť toto zlo a na čele vlasteneckej bojovej výpravy stojí štvornásobný premiér Viktor Orbán. Premiéra Orbána asi nie je potrebné špeciálne predstavovať. Teší sa veľkej obľube aj u slovenskej verejnosti a treba povedať, že oprávnene. Veď komu neimponuje suverénna vlastenecká politika robená pre ľudí. Ako ostrieľaný dlhoročný politik je Orbán dobrým stratégom, je však aj veľkým lišiakom. Človek pri ňom musí byť v strehu. So súpermi sa nemazná. Neodškriepiteľným faktom je však jeho zásluha na historicky najlepšej úrovni slovensko-maďarských vzťahov a v prípade zvolenia budem ako prezident robiť všetko pre ich ďalšie upevňovanie. Existujú však hranice, ktoré nesmú byť prekročené. Ak ide o otázky suverenity a územnej celistvosti Slovenskej republiky, treba byť, samozrejme, nanajvýš obozretný. Historické fakty musia byť rešpektované a dohody dodržiavané. Tu nie sú možné nijaké kompromisy.

Politiku sledujúci spoluobčania určite vedia, že to bol práve Viktor Orbán a jeho plot vybudovaný na hraniciach so Srbskom, ktorý zastavil obrovskú valiacu sa vlnu ilegálnych imigrantov z Afriky a Blízkeho východu do Európy. Týmto aktom Maďarsko do bodky naplnilo svoj členský záväzok chrániť vonkajšie hranice Schengenu. Je na zamyslenie, že poniektorí európski lídri mu práve tento krok, teda dodržiavanie záväzkov, vyčítali. Žiaľ, tak dnes funguje EÚ. Nespravodlivo.

Absolútne kľúčovým momentom je spolupráca v rámci zoskupenia V4, aby krajiny V4 dokázali udržať trend rastúceho vplyvu tohto zoskupenia a v oblastiach, v ktorých je to možné, svoju spoluprácu prehlbovali. Najlepším príkladom tejto spolupráce a dosiahnutých výsledkov je zhoda na odmietnutí povinných kvót na prijímanie migrantov, ktoré sa nám snažili vnútiť skorumpovaní byrokrati od zeleného stola v Bruseli spolu s nemeckou kancelárkou. Nebyť jednoty krajín V4 v tejto otázke, pravdepodobne by sme tu dnes aj my museli riešiť problémy teroristických útokov, znásilnení a iných trestných činov súvisiacich s kultúrnym „obohatením“.

Stop Soros

Ako bolo spomenuté, Viktor Orbán sa so svojimi politickými súpermi nemazná a určite by s tým súhlasil aj miliardár maďarského pôvodu George Soros, ktorý zbohatol neetickými finančnými machináciami. Špekulovanie je veľmi výraznou črtou finančníka Sorosa. Nešpekuluje totiž len na finančných trhoch, ale v posledných rokoch, možno desaťročiach, sa gro jeho špekulácií presunulo do oblasti politiky a bohaté skúsenosti s jeho činnosťou máme aj na Slovensku. Je najznámejším mecenášom širokej škály politických mimovládnych organizácií, cez ktoré veľmi efektívne ovplyvňuje riadenie veľkého počtu štátov najmä východnej a strednej Európy a vnáša do ich politík liberálne pseudohodnoty, ako sú multikulturalizmus, gender alebo LGBTI agenda. Stop Soros. To bolo heslo posledných maďarských parlamentných volieb a Orbánovi sa skutočne podarilo nepriateľa suverénnych národných štátov, Sorosa, poraziť. Viktor Orbán so svojou stranou Fidesz voľby s veľkým prehľadom vyhral a naďalej naberá na sile. Orbánovým verejne deklarovaným cieľom je vyviesť Maďarsko spod jarma liberálneho fašizmu jedného dovoleného názoru a zaviesť skutočnú demokraciu opierajúcu sa o kresťanské hodnoty.

Orbánovi môžeme vyčítať mnohé. Čo mu však vyčítať nemožno, je jeho bezprecedentná prorodinná politika, ktorá v Európe skutočne nemá obdoby. Orbán rozumie, že bez zvyšovania pôrodnosti národ nemá šancu prežiť a zdôrazňuje, že Maďarsko musí zostať maďarské. Štýl politiky Viktora Orbána má svoje muchy, ale jeho nasadenie v boji za zachovanie maďarskej národnej identity je obdivuhodné. Maďarov presvedčil. Výsledky volieb hovoria jasne.

Putinov slovenský most medzi dvoma svetmi

Aj v Rusku sa im darí zastaviť toto zlo a určite nikto nepochybuje o tom, že je to práve Vladimir Vladimirovič Putin, vďaka ktorému sú Rusi v tomto boji úspešní.

O prezidentovi rozlohou najväčšej krajiny na svete Putinovi toho bolo napísané veľa. Žiaľ, v našom domácom mediálnom priestore panuje z dobre známych dôvodov značná zaujatosť voči osobe ruského prezidenta a aj voči samotnému Rusku. Vo významnej časti prípadov môžeme priamo hovoriť o rusofóbii. Rusofóbia je nám servírovaná denne zo všetkých strán a je povinnou výbavou každého správneho slniečkara. Opačný názor býva potrestaný doživotným vylúčením z tejto „kaviarensko-intelektuálnej, pseudodemokratickej“ komunity.

Názor a masívna dlhoročná antiruská propaganda slniečkarov však nič nemení na tom, a prieskumy to potvrdzujú, že väčšinová slovenská spoločnosť odmieta podľahnúť antiruskej propagande. Slováci majú dlhodobo najpozitívnejší vzťah k Putinovi a Rusku v rámci V4, ale aj EÚ. Ďalšie prieskumy hovoria o tom, že občania Slovenska sa necítia byť typickou súčasťou západného, ale ani východného sveta a Slovensko vidia ako most medzi týmito dvoma svetmi. Až 41 percent Slovákov, najviac zo všetkých krajín V4, si myslí, že Rusko na čele s Putinom je ochrancom kresťanstva a tradičných európskych hodnôt v oblastiach ako rodina či obrana pred inými neeurópskymi kultúrami a ja sa k tomuto názoru prikláňam. Rusofóbovia skrátka na Slovensku ťahajú za kratší koniec. A to je dobrý, pre niekoho prekvapujúci výsledok prieskumov. S Rusmi nás spája stáročné povedomie slovanstva aj príbuzný jazyk, a to je príliš silné puto. Na rozdiel od iných európskych jazykových skupín (germánskych, románskych, baltských) sú si slovanské jazyky najviac podobné.

Je v záujme Slovenska aj celej Európy obnoviť konštruktívne vzťahy s Ruskou federáciou. Bez Ruska nie je možné dosiahnuť prosperitu a dlhodobý mier v Európe, a to netvrdím len ja, ale aj ďalší významní európski politici. Ak mi občania vo voľbách dajú dôveru, ako prezident využijem svoju právomoc a nezmyselné protiruské sankcie budem pri prvej príležitosti vetovať. Tieto sankcie boli zavedené v rozpore s medzinárodným právom a poškodzujú slovenskú ekonomiku.

Putina nemusíme milovať, ale nemali by sme ho ani a priori nenávidieť. Je človekom a má svoje chyby, ale fakt je, že Vladimir Putin je v mnohých prípadoch vo svete vnímaný ako najvýznamnejší politik súčasnosti a aj na Západe je považovaný za najmocnejšieho človeka planéty. Možno je dobré na tomto mieste spomenúť výsledok ruských prezidentských volieb 2018, v ktorých získal 76,69 percenta platných hlasov, a tento výsledok svedčí o jeho obrovskej obľúbenosti v Rusku. Putinov recept na víťazstvo je celkom jednoduchý. Pracovať pre Rusko a jeho občanov.

Prospešný Zeman

Prezidenta Zemana si vysoko vážim, považujem ho za ojedinelého štátnika v súčasnej Európe s výnimočnými vlastnosťami a vynikajúcim citom pre politiku, ktorý pre Českú republiku vykonal obrovské množstvo dobrého. Ak by som sa stal prezidentom Slovenskej republiky, moja prvá zahraničná cesta bude podľa tradície smerovať práve na Pražský hrad. Slovensko-české vzťahy nikdy neboli na lepšej úrovni, ako sú dnes, a je to aj zásluhou Miloša Zemana, na spoluprácu s ktorým sa už teraz veľmi teším. Ako prezident budem pracovať na ďalšom prehlbovaní a zveľaďovaní vzťahov oboch bratských národov. U niektorých Čechov pretrváva zvláštny názor. Závidia nám nášho prezidenta Kisku a zároveň si nevážia prezidenta Zemana. Ja by som chcel na tomto mieste vyjadriť počudovanie. Zjavne týmto pár jedincom uniká napríklad taký fakt, že prezident Zeman je rešpektovaným štátnikom v rámci celého sveta a prijímajú ho vo svojich úradoch najrôznejší svetoví lídri vrátane lídrov svetových mocností, nevynímajúc Vladimira Putina, Si Ťin-pchinga, Donalda Trumpa, Angelu Merkelovú a iných. Toto sa o Andrejovi Kiskovi povedať nedá. Za celý čas výkonu funkcie prezidenta SR ho navštevoval jedine fašizmus na Ukrajine tolerujúci Porošenko. Mať v pozícii hlavy štátu takého človeka, ako je Miloš Zeman, je pre krajinu veľkým šťastím a naopak, mať v pozícii hlavy štátu človeka, ako je Andrej Kiska, je pre krajinu obrovským nešťastím. Je zrejme len súhra okolností, že sa na Slovensku opakuje situácia pripomínajúca české prezidentské voľby. Aj v Česku kandidoval na prezidenta jeden takmer dokonalý produkt reklamných mágov so starostlivo budovanou značkou a jasnou príslušnosťou k slniečkarskej obci. Tiež išlo o vedca s okuliarmi, ktorý dookola opakoval naučené prázdne frázy vyprodukované nejakou drahou agentúrou. Tiež mal finančne nákladnú kampaň a tiež bol rusofób. Všetci vieme, ako to nakoniec dopadlo. Vyhral zdravý sedliacky rozum a láska k vlasti. Želám Slovensku, aby sa mu podarilo odolať manipulácii tak, ako sa to podarilo Česku a aby aj na Slovensku zvíťazilo vlastenectvo nad slniečkarstvom. Miloš Zeman je silný prezident, ktorý dokonale pozná svoje kompetencie a využíva ich v prospech českého národa. A nikdy mu v tejto vlasteneckej politike nezabránili ani výpady neobjektívnych médií, ktoré na ňom nenechávajú ani nitku suchú a vôbec ho nešetria. Český národ je u neho na prvom mieste bez ohľadu na okolnosti. A to je to, za čo si zaslúži obdiv a uznanie. Takého prezidenta si je možné vážiť a takým prezidentom by som rád bol.

Slovensko, tradície a právny štát 

Vlastenci a dobrí ľudia na celom svete spájajú sily, aby definitívne porazili liberálne, multikultúrne zlo – slniečkarov. Aj na Slovensku sa nám môže podariť toto zlo poraziť.

Nadchádzajúce prezidentské voľby budú pre Slovensko križovatkou a bojom o jeho ďalšie smerovanie. Ktorou cestou sa vyberieme? Buď pôjdeme cestou suverenity, zachovania našich zvykov a tradícií, našich tradičných kresťanských hodnôt, cestou zachovania našej národnej identity a nastolenia spravodlivého právneho štátu, alebo si vyberieme nútenú migráciu, homosexuálne adopcie, rozklad tradičnej rodiny, deštrukciu a zánik spôsobu života, na ktorý sme zvyknutí.

Môj výber je jasný: Za Slovensko, tradície a právny štát!

Aj keď by sa mohlo zdať, že zoznam prezidentských kandidátov, ktorí majú reálnu šancu zvíťaziť, je hodnotovo relatívne rozmanitý, nie je to pravda. Realita v prípade blížiacich sa prezidentských volieb je oveľa jednoduchšia.

V tomto boji sú len dve strany. Na jednej strane stojí dlhý čas mlčiaca a trpiaca väčšina. Vlastenci a poctivo pracujúci ľudia, túžiaci po mieri, prosperite, spravodlivej spoločnosti, túžiaci po zachovaní odkazu našich predkov.

Na druhej strane stojí privilegovaná menšina, liberálni globalisti zastupujúci vládnuce elity. Tie do boja o prezidentské kreslo vyslali trojhlavého draka. Tri hlavy, tri rôzne tváre krkom spojené s jedným telom.

Drahí krajania, nedajme sa pomýliť. Tieto tri tváre s jedným telom proti sebe možno navonok bojujú, ale to je len divadlo pre slaboduchých. Tieto tri tváre predstavujú len tri odtiene toho istého umierajúceho liberálneho globalizmu, svetového poriadku, ktorý na celom svete prehráva boj o moc a čoskoro bude vymenený aj napriek nevôli elít. Zákon času je neúprosný.

Žijeme veľmi zaujímavú dobu a sme svedkami veľkých, priam historických posunov. Svet sa nám mení priamo pred očami. Pripojme sa k tejto prebiehajúcej zmene a nedovoľme, aby nás pohltili deštrukčné sily zla.

Vlastenci a dobrí ľudia na celom svete spájajú sily, aby definitívne porazili liberálne, multikultúrne zlo – slniečkarov. V USA sa im podarilo poraziť vyslankyňu zla Hillary Clintonovú.

SLOVENSKO SI BERIEME SPÄŤ!
 

16. marca máme aj my šancu na veľkú zmenu. Zjednotení môžeme poraziť antinárodné sily a môžeme si tak zachovať svoj spôsob života, svoje zvyky a tradície, svoju národnú identitu.
 

Dáme STOP-ku slniečkarom aj na Slovensku? Zvolíme si vlastenca?

 

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.