VODU A OLEJ SPÁJA IBA HLUPÁK

Lenka Mayerová: šéfredaktorka Extra plus: „Slovenských“ boháčov mimoriadne vyrušujú slušní a čistí ľudia. Vynakladajú enormné úsilie, aby udusili tých, ktorí to myslia so Slovenskom úprimne. Prekáža im, že nie sú ochotní slúžiť im a ich kapitálu. Za tridsať rokov už bolo napáchaných dosť škôd na pronárodnom spektre!

Foto JANA BIROŠOVÁ
Dátum 08.06.2023

Národné sily na politickej scéne zostali po ostatných parlamentných voľbách roztrieštené vinou nekonečnej nadutosti a bohorovnosti niektorých ich lídrov odmietajúcich pochopiť, že je čas stiahnuť sa a odovzdať skúsenosti mladšej generácii, ktorá má dostatok energie na udržanie samostatnej Slovenskej republiky. Je priam neuveriteľné, ako sa tí, ktorí zakladali túto republiku, pozerajú na jej likvidáciu protislovenskými silami. A keby len to, svojím konaním pomáhajú ešte viac trieštiť národnú scénu. Stará garda by mala konečne pochopiť, že sa má vzdať a podporiť mladú generáciu nepoznačenú minulosťou a prestať sa tlačiť na kandidátky. A zároveň by mali tí, ktorí majú hromadu peňazí a času, prestať manipulovať a ťahať nitky z pozadia. „Slovenských“ boháčov mimoriadne vyrušujú slušní a čistí ľudia. Vynakladajú enormné úsilie, aby udusili tých, ktorí to myslia so Slovenskom úprimne. Prekáža im, že nie sú ochotní slúžiť im a ich kapitálu. Za tridsať rokov už bolo napáchaných dosť škôd na pronárodnom spektre! Preto je čas, aby si vzhľadom na svoj vysoký vek uvedomili, že už majú všetkého dostatok a treba republike niečo vrátiť a dopriať občanom pokojnejší život. Je čas pre ľudí z pozadia politickej scény, aby uverili v poctivú prácu a čisté úmysly.

Myšlienka mesiaca:

 

„Symbol spojenia nášho je reč národa, heslo našej vôle života.“

Ľudovít Štúr

Pri príležitosti 30. výročia vzniku SR som si dovolila z pozície šéfredaktorky slovenského magazínu Extra plus, ktorý je na mediálnej scéne už 23. rok, vyzvať osobnosti i politické strany, aby v záujme Slovenskej republiky vytvorili hrádzu bezbrehému liberalizmu a progresivizmu, ktorý nadobúda brutálnu rozpínavosť a ničí všetko normálne a prirodzené. Na prvý pohľad sa zdalo, že jednotnosť by mala šancu, no opak je pravdou. V prvom rade by sme sa mali sústrediť na spojenie národne, kresťansky a sociálne orientovaného voliča, ktorý je neuveriteľne znechutený z diania na Slovensku. Bolo by načase, aby mecenáši z pozadia prestali rozbíjať národnú scénu a zároveň prestali rozprávať o nejakom spájaní národných síl. Aké sú ich dôvody spojenia? Sú presne ako voda a olej. Liať vodu do oleja alebo olej do vody nikdy neprinesie výsledok. Spájajúci lídri často používajú čarovnú vetu, že to robia pre rodinu, pre svoje deti i vnúčatá. Nuž toto je pre budúcnosť Slovenska strašne málo.

„Spájajúci“ sa predsedovia sú bez reálnej dlhodobej vízie pre Slovenskú republiku, sú nepripravení a bez kontaktov na medzinárodnú scénu, pretože, či chceme, či nie, bez dohody s mocnosťami sa nikam nedostaneme. Súčasní lídri mimoparlamentných strán by mali konečne prestať byť namyslení, najmúdrejší a najdokonalejší. Zároveň by mali prestať hovoriť o spájaní sa, pretože tento pokus urobili kotlebovci v ostatných voľbách a výsledok? Necelé tri mesiace po voľbách traja poslanci opustili ich poslanecký klub a prišlo aj k ďalšiemu triešteniu a odchodom.

Pre SR by bolo prínosom, keby na národnej strane našli osobnosti verejného politicko-spoločenského života k sebe cestu a podarilo sa im ísť do parlamentných volieb pod jedným dáždnikom čistej politickej strany, ktorej predseda doteraz nesedel v poslaneckých laviciach a nemal na sebe jarmo minulých období. Preto vás vyzývam, ak vám záleží na Slovensku, pridajte sa na stranu tých, ktorým úprimne leží na srdci samostatnosť, zvrchovanosť, územná celistvosť a nedotknuteľnosť hraníc SR. Pridajte sa k tým, ktorí presadzujú zvrchovanú Slovenskú republiku, kde bude pánom každý občan z tradičnej rodiny, uznávajúci kresťanské i sociálne hodnoty, vážiaci si právo, spravodlivosť, presadzujúci poctivú prácu. Pridajte sa k tým, ktorí budú pracovať v prospech Slovenskej republiky a nie v prospech cudzích mocností alebo iného štátu.

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.