„VYHADZUJETE MOJICH ZÁKAZNÍKOV Z MOJEJ REŠTAURÁCIE?" NAHNEVANÝ MAJITEĽ SA POSTAVIL NA ODPOR HYGIENIKOM

VIDEO: Majiteľ trnavskej reštaurácie Hollywood Burger sa dostal do potýčky s hygienikmi a políciou po tom, ako sa zastal svojich zákazníkov, ktorých prišli skontrolovať hygienici. "Vaša legislatíva stojí za hovno!" kričal na kontrolu.

Foto fb hollywood burger
Dátum 24.11.2021

Majitelia gastro prevádzok už strácajú trpezlivosť. Vláda ich neustále šikanuje a necháva ich rad za radom krachovať. O poriadny rozruch sa postaral rozzúrený majiteľ trnavskej reštaurácie Hollywood Burger, ktorý sa dostal do konfliktu s kontrolou z hygieny. Tá totiž našla pri stole sedieť zákazníčky, ktoré neboli zaočkované.

„Až tak ďaleko sa to dostalo, že vyhadzujete zákazníkov? Vyhadzujete mojich zákazníkov z reštaurácie?“ opýtal sa majiteľ hygieničiek.

„Nerobte tu zo seba nejakého spravodlivého človeka,“ odpovedala mu arogantne pani z hygieny odvolajúc sa na legislatívu.

„Vaša legislatíva stojí za hovno! Ja aby som ľuďom kontroloval občiansky preukaz pri vstupe?“ reagoval nahnevaný majiteľ reštaurácie, na čo ho hygienička požiadala, aby nekričal, lebo je tam malé dieťa.

„A vy to decko chcete vyhodiť z reštaurácie, aby si zbalilo jedlo a išlo ho zjesť vonku!“ oponoval jej. Hygienička poukázala na to, že nemajú potrebné doklady. 

„Aké potrebné doklady? Aby sa išli najesť do reštaurácie? Teraz idete dať lockdown, reštaurácie majú byť zavreté aj pre zaočkovaných. To je aká spravodlivosť? Čo si tu z ľudí robíte srandu? Chápem, že je to vaša robota, ale nás nechajte robiť si našu,“ povedal majiteľ reštaurácie hygienikom aj prítomným policajtom.

VIDEO: ↓↓↓

Zákaz kopírovať texty bez súhlasu Mayer Media,
vydavateľstvo udeľuje povolenie len na použitie odkazu na originálny článok.

DISKUTUJÚCIM: Zapojiť sa do diskusie môžete len po registrácii a prihlásení sa do svojho účtu.


UPOZORNENIE: Vážení diskutujúci, podľa platných zákonov Slovenskej republiky sme povinní na požiadanie orgánov činných v trestnom konaní poskytnúť IP adresu, e-mail, vaše príspevky a pod. v prípade, že tieto príspevky v diskusnom fóre budú porušovať zákon. V tejto súvislosti vás prosíme, aby ste do diskusie na našej stránke nevkladali také komentáre, ktoré by mohli naplniť skutkovú podstatu niektorého z trestných činov uvedených v Trestnom zákone. Medzi také príspevky patria komentáre rasistické, podnecujúce k násiliu alebo nenávisti na základe pohlavia, rasy, farby pleti, jazyka, viery a náboženstva, politického či iného zmýšľania, národného alebo sociálneho pôvodu, príslušnosti k národnosti alebo k etnickej skupine a podobne. Za každý zverejnený príspevok nesie zodpovednosť diskutujúci, nie vydavateľ či prevádzkovateľ Extra plus.